kokkumäng

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • panama1900
    Räme Fish
    • Sep 2010
    • 16

    #1

    kokkumäng

    Vabandan, kui kogemata avan uue teema. Olen pokkeris suht algaja, siiamaani olen vastused saanud kõigile küsimustele foorumist.
    Täna aga selline juhtum,,2 aasta jooksul näen esimest korda.
    Pokerstars, 10 minutit tagasi . Mängin 1,5 $ sisseostuga STN GO-d, 6 max, 2 saavad rahadesse . Kukun esimesena välja, OK. Peale minu jäävad stäkkliider inglane, 2 brasiillast, ja venelane. Brassid mängisid otseselt kokku, saan aru, et JOKK, KUIGI NII POLE OLUS. aGA NAD kukkusid omavahel üksteisega kommenteerima, kuidas venelane välja saada, inglase võtsid ka maha. Portugali keeles õpetasid seal teine teist, ühel oli stäkk 11 korda teisest suurem, meelega loovutati kaarte üksteisele ja ülbelt kommenteeriti portugali keeles. j VÕITSIVADKI KAHEPEALE ÄRA...Selge see, et summa tühine, ja põhimõtteliselt minusseei puutu, kuna kukkusin ilma mingi kokkumänguta välja...aga siin foorumis on vahest eetikast juttu olnud---kas nii on siis eetiline`? Minu meelest küll ei ole...
    Lugupidamisega panama1900
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2
    Re: kokkumäng

    Obv, et ei ole eetiline, imo saada starsi supporti kiri ja nickid ja las võtavad ette midagi. Otseselt ei tea, kas ühe korra peale midagi tehakse, aga kindlasti hakatakse neid vendasid jälgima ja kui seda esineb rohkemaid kordi, siis suht kindel, et saavad bani.

    Comment

    • panama1900
      Räme Fish
      • Sep 2010
      • 16

      #3
      Re: kokkumäng

      igaks juhuks panin turniiri numbri kirja. Muidu oleks veel arusaadav olnud, aga nad demonstreerisid varjamatult oma taskukaarte, spetsiaalselt loobudes, et teistele ära teha. Nii otsest kokkumängu pole veel näinud...Aga kui nii arvate, siis saadan Starsi kirja.

      Comment

      • vass
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 181

        #4
        Re: kokkumäng

        obv saada, olgugi et tegemist madala sisseostuga, siis sellien käitumine on igas limiidis AKSEPTEERIMATU. loodan et vintis peaga ei misspellinud:P

        Comment

        • panama1900
          Räme Fish
          • Sep 2010
          • 16

          #5
          Re: kokkumäng

          Algselt postitas vass Vaata postitust
          obv saada, olgugi et tegemist madala sisseostuga, siis sellien käitumine on igas limiidis AKSEPTEERIMATU. loodan et vintis peaga ei misspellinud:P
          Ma ei tea, mis see mispspellinud on, kuid olin täitsa adekvaatne ja saatsin kirja Starsi ära,

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #6
            Re: kokkumäng

            Ta mõtles enda sõna Aksepteerimatu ja misspellimise all seda, et ega ta täis peaga seda valesti ei kirjutanud

            Comment

            • panama1900
              Räme Fish
              • Sep 2010
              • 16

              #7
              Re: kokkumäng

              Accept oli kunagi selline hea heavy metal ansambel muuseas, kui keegi veel mäletab. Mängis sellist jõulist rockmuusikat...

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: kokkumäng

                Äkki saad selle handhistory siia copida? Selliseid alati huvitav lugeda.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: kokkumäng

                  Kaks venelast koinisid mind samamoodi turniiri finaallauas kui 3 alles. Chatis ytlesid yksteisele käsi ette ja kommenteerisid mu mängu. Saatsin ka supporti kirja, aga ei teagi mis nendest sai. Ise panin turna kinni.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: kokkumäng

                    Oleksid pidanud kohe: CALL MODERATOR vajutama. English only kõigis laudades.

                    Isiklikult ei kujuta ettegi näiteks suuremate sisseostutega 6max sng-del ntx, et kui palju seda kokkumängu seal olla võib. Kindlasti mingil määral seda on.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #11
                      Re: kokkumäng

                      Ise panin ka chatis kohe, et mode tuleks kohale. Said hoiatuse, aga kui tüüp lahkus lasid samamoodi edasi.
                      Vene keel eriti hea ka mul pole, sain jutust delayga aru aint ja mingitest obvious sõimu lausetest.
                      Softplaysid ka muidugi yksteist, seega mängisin nagu kahe inimese vastu korraga HU-d.
                      Last edited by qbj0hn; 10.06.12, 10:16.

                      Comment

                      • 800miljonit
                        Jube Noob
                        • May 2012
                        • 118

                        #12
                        Re: kokkumäng

                        kindlasti saada starsi kiri - kui kokkumäng tuvastatakse siis hüvitab pokerstars sulle selle sng raha.
                        ise olen vähemalt 3x saaanud meili, et on tuvastatud kokkumäng ja sinu kontole on kantud refund

                        Comment

                        • panama1900
                          Räme Fish
                          • Sep 2010
                          • 16

                          #13
                          Re: kokkumäng

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Äkki saad selle handhistory siia copida? Selliseid alati huvitav lugeda.
                          Pean kahjuks tunnistama, et ei oska neid käsi postitada. Aga saatsin Starsi kirja, lubati uurida ja tänati tagasiside eest..

                          Comment

                          • panama1900
                            Räme Fish
                            • Sep 2010
                            • 16

                            #14
                            Re: kokkumäng

                            Ei, välja kukkusin esimesena, selle vastu pole midagi ütelda...Aga kuidas ülejäänud mäng toimus---demonstratiivselt loobuti üksteisele, loobudes näidati taskupaare jne..Olen algaja, mingi 2 ja pool aastat mänginud, sedagi miklrolimiitides, aga nii ülbet värki nägin esimest korda---eks nad arvestasid sellega, et venelased palju inglise keelt ei räägi, ja inglased ka suurt peale oma emakeele ei räägi . Eestlane saab niipalju aru küll, millal ajavad niisama juttu, ja millal kommenteeritakse käsi. Vahet pole, siis kas rumeenia, hispaania või portugali keeles..Mingites mitte-euroopa kätes võiks jah probleem tekkida, agA SEE SELLEKS...

                            Comment

                            • panama1900
                              Räme Fish
                              • Sep 2010
                              • 16

                              #15
                              Re: kokkumäng

                              Selles mõttes on 9 või 10 inimese STN GO-d kindlamad, 2 suli, kui mängivadki kokku, ei garanteeri see neile veel totaalselt eelisseisundit...

                              Comment

                              Working...