Vabandan, kui kogemata avan uue teema. Olen pokkeris suht algaja, siiamaani olen vastused saanud kõigile küsimustele foorumist.
Täna aga selline juhtum,,2 aasta jooksul näen esimest korda.
Pokerstars, 10 minutit tagasi . Mängin 1,5 $ sisseostuga STN GO-d, 6 max, 2 saavad rahadesse . Kukun esimesena välja, OK. Peale minu jäävad stäkkliider inglane, 2 brasiillast, ja venelane. Brassid mängisid otseselt kokku, saan aru, et JOKK, KUIGI NII POLE OLUS. aGA NAD kukkusid omavahel üksteisega kommenteerima, kuidas venelane välja saada, inglase võtsid ka maha. Portugali keeles õpetasid seal teine teist, ühel oli stäkk 11 korda teisest suurem, meelega loovutati kaarte üksteisele ja ülbelt kommenteeriti portugali keeles. j VÕITSIVADKI KAHEPEALE ÄRA...Selge see, et summa tühine, ja põhimõtteliselt minusseei puutu, kuna kukkusin ilma mingi kokkumänguta välja...aga siin foorumis on vahest eetikast juttu olnud---kas nii on siis eetiline`? Minu meelest küll ei ole...
Lugupidamisega panama1900
Täna aga selline juhtum,,2 aasta jooksul näen esimest korda.
Pokerstars, 10 minutit tagasi . Mängin 1,5 $ sisseostuga STN GO-d, 6 max, 2 saavad rahadesse . Kukun esimesena välja, OK. Peale minu jäävad stäkkliider inglane, 2 brasiillast, ja venelane. Brassid mängisid otseselt kokku, saan aru, et JOKK, KUIGI NII POLE OLUS. aGA NAD kukkusid omavahel üksteisega kommenteerima, kuidas venelane välja saada, inglase võtsid ka maha. Portugali keeles õpetasid seal teine teist, ühel oli stäkk 11 korda teisest suurem, meelega loovutati kaarte üksteisele ja ülbelt kommenteeriti portugali keeles. j VÕITSIVADKI KAHEPEALE ÄRA...Selge see, et summa tühine, ja põhimõtteliselt minusseei puutu, kuna kukkusin ilma mingi kokkumänguta välja...aga siin foorumis on vahest eetikast juttu olnud---kas nii on siis eetiline`? Minu meelest küll ei ole...
Lugupidamisega panama1900
Comment