Pokerstars Algorithms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #46
    Re: Pokerstars Algorithms

    I see your point.

    Comment

    • Nylander
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 175

      #47
      Re: Pokerstars Algorithms

      AAA, vot miks turna alguse massive chipliidrid kaotavad kogu oma stacki lõpuks, no skill lvel involved

      Comment

      • K2okfor_Mey
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2012
        • 429

        #48
        Re: Pokerstars Algorithms

        Algselt postitas Nylander Vaata postitust
        AAA, vot miks turna alguse massive chipliidrid kaotavad kogu oma stacki lõpuks, no skill lvel involved
        Sellepärast et nad on dongid nagu sina kes luckivad kokku ja siis kingivad ära.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #49
          Re: Pokerstars Algorithms

          Jään ootama õppevideot, arvan, et see saab olema vähemalt sama epic kui see kus ükskord hotcoca jms tegelased õpetasid onlines rulli biitima:)


          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #50
            Re: Pokerstars Algorithms

            Vabandust väljenduse eest, aga siukest idiootsust pole ammu lugenud.

            Comment

            • Nylander
              Jube Noob
              • Oct 2009
              • 175

              #51
              Re: Pokerstars Algorithms

              Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
              Sellepärast et nad on dongid nagu sina kes luckivad kokku ja siis kingivad ära.
              mis sa tunned ennast ikka veel puudutanuna, sinusuguseid"bubble timebank , mincash for life" vendi ongi hea luckida välja.

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #52
                Re: Pokerstars Algorithms

                n1 thread

                Comment

                • K2okfor_Mey
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2012
                  • 429

                  #53
                  Re: Pokerstars Algorithms

                  Algselt postitas Nylander Vaata postitust
                  mis sa tunned ennast ikka veel puudutanuna, sinusuguseid"bubble timebank , mincash for life" vendi ongi hea luckida välja.
                  Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #54
                    Re: Pokerstars Algorithms

                    mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #55
                      Re: Pokerstars Algorithms

                      Teemaalgataja on vist lausa müünud juba seda süsteemi välismaistele pokkerimängijatele. http://forumserver.twoplustwo.com/sh...8&postcount=12 Ma võtaks siis ka, PM palju raha tahad.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #56
                        Re: Pokerstars Algorithms

                        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                        mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.
                        Oh, the irony...

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: Pokerstars Algorithms

                          Teemaalgatajal tundub pikaajaline Videomati kogemus olevat. Sõber oli seal aastaid turva ja tutvustas meile samasuguseid strateegiaid, mida regularid talle saladuskatte all avaldasid.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #58
                            Re: Pokerstars Algorithms

                            rohvel

                            Comment

                            • marxiku
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 471

                              #59
                              Re: Pokerstars Algorithms

                              ehk siis nüüdsest:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Nylander
                                Jube Noob
                                • Oct 2009
                                • 175

                                #60
                                Re: Pokerstars Algorithms

                                Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                                Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D
                                mingisuguse 75 postituse pärast ikka viskan, ma pole ilmselgelt olnud veel piisavalt aktiivne et päevikut avada, though taotluse andsin eelmine neljap või reede sisse. Ma eeldan et see on sellepärast. Ja ma pole öelnud et mul megagraphid,pole väitud et olen võitev ja olen teinud 10 000 000 sngd nagu sina. ma olen avg mõtetu vend kes jõlgub kuskil ühe koha peal, mitte niivõrd sellepärast et olen sitt, vaid armastan joogise peaga väga avada klienti. JA mängida kalleid turnasid "doomlord1989", kui vähegi aega ja viitsimist uurida kõiki mänge mis mängind siis näed et kui välja arvata need megaBIturnadasid( tõestus viimasele väitele,ehk siis joogise peaga hullu panemine) siis olen võimeline solid mängijaks saama.eventually

                                http://playerscope.com/doomlord1989/...8039229&pnid=1 made it easier for ya
                                Last edited by Nylander; 28.05.12, 21:11. Põhjus: teha lihtsamaks mõnele

                                Comment

                                Working...