mis sa tunned ennast ikka veel puudutanuna, sinusuguseid"bubble timebank , mincash for life" vendi ongi hea luckida välja.
Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D
mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.
mis mõttega lasete ennast provotseerida sellest bullsh*tist? (lisaks annate veel hagu juurde ja ajate teist rohkem närvi oma õrritamisega). suht pointless imo.
Teemaalgatajal tundub pikaajaline Videomati kogemus olevat. Sõber oli seal aastaid turva ja tutvustas meile samasuguseid strateegiaid, mida regularid talle saladuskatte all avaldasid.
Tunnen jah kui mingi lambikas hakkab vinguma kui sa nii kõva tegija pokkeris oled eks siis viska oma epic grapfid rahvale naidate tahaks ka näha sellist tegijat kes no timebank instacall all inn kohale mangib :D
mingisuguse 75 postituse pärast ikka viskan, ma pole ilmselgelt olnud veel piisavalt aktiivne et päevikut avada, though taotluse andsin eelmine neljap või reede sisse. Ma eeldan et see on sellepärast. Ja ma pole öelnud et mul megagraphid,pole väitud et olen võitev ja olen teinud 10 000 000 sngd nagu sina. ma olen avg mõtetu vend kes jõlgub kuskil ühe koha peal, mitte niivõrd sellepärast et olen sitt, vaid armastan joogise peaga väga avada klienti. JA mängida kalleid turnasid "doomlord1989", kui vähegi aega ja viitsimist uurida kõiki mänge mis mängind siis näed et kui välja arvata need megaBIturnadasid( tõestus viimasele väitele,ehk siis joogise peaga hullu panemine) siis olen võimeline solid mängijaks saama.eventually
Comment