Mis toimub??? Mingi uus graafika on seal ja kickerit nagu polegi enam v??? wtf? pot läheb jagamisele kui kellelgi midagi ei ole....... high card nagu ei loeks enam? ma ei tea vahel nagu on ja vahel ei ole ka väga imelik.
Starsis kickerit pole enam??
Collapse
X
-
-
Re: Starsis kickerit pole enam??
Aru ei saa millest ma räägin? Sa ei tea misasi kicker on?Algselt postitas kjmrc Vaata postitustlol millest sa räägid?
Näiteks kui mõlemal mängijal on mingi paar ja laual kõrgem kaart siis kickerit ei loeta enam, selle uue "smooth" graafikaga mis seal on... ja pot läheb jagamisele, ennem pole sellist asja olnud...
Näiteks mul on Q8 vastasel on 58 ja laual on AK83J siis minu Q kickerit ei loeta enam ja pot läheb jagamisele.Last edited by badbeat91; 20.03.12, 18:03.
Comment
-
Re: Starsis kickerit pole enam??
Kui ma hästi mäletan, on ka minu postituste hulgas mingi selline teema. Aga muidugi on see võimatu, et nii juhtus.
Üks sõber just väitis midagi sarnast, lõpuks tuli välja, et tal A4 sai counterfeiditud AK poolt A4727 boardil.
Comment
Comment