Starsis kickerit pole enam??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • badbeat91
    Julm Donk
    • Oct 2011
    • 27

    #1

    Starsis kickerit pole enam??

    Mis toimub??? Mingi uus graafika on seal ja kickerit nagu polegi enam v??? wtf? pot läheb jagamisele kui kellelgi midagi ei ole....... high card nagu ei loeks enam? ma ei tea vahel nagu on ja vahel ei ole ka väga imelik.
    Last edited by badbeat91; 20.03.12, 17:45.
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: Starsis kickerit pole enam??

    lol millest sa räägid?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: Starsis kickerit pole enam??

      postita käsi.

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #4
        Re: Starsis kickerit pole enam??

        hahahahahahahahahaa usun ma jee:D

        Comment

        • Remokk
          Jube Noob
          • Nov 2011
          • 171

          #5
          Re: Starsis kickerit pole enam??

          tõotab head

          Comment

          • badbeat91
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 27

            #6
            Re: Starsis kickerit pole enam??

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            lol millest sa räägid?
            Aru ei saa millest ma räägin? Sa ei tea misasi kicker on?

            Näiteks kui mõlemal mängijal on mingi paar ja laual kõrgem kaart siis kickerit ei loeta enam, selle uue "smooth" graafikaga mis seal on... ja pot läheb jagamisele, ennem pole sellist asja olnud...

            Näiteks mul on Q8 vastasel on 58 ja laual on AK83J siis minu Q kickerit ei loeta enam ja pot läheb jagamisele.
            Last edited by badbeat91; 20.03.12, 18:03.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #7
              Re: Starsis kickerit pole enam??

              Postita mõni käsi kus nii on juhtunud.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: Starsis kickerit pole enam??

                näpitud.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Starsis kickerit pole enam??

                  Kui ma hästi mäletan, on ka minu postituste hulgas mingi selline teema. Aga muidugi on see võimatu, et nii juhtus.
                  Üks sõber just väitis midagi sarnast, lõpuks tuli välja, et tal A4 sai counterfeiditud AK poolt A4727 boardil.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #10
                    Re: Starsis kickerit pole enam??

                    Sheriff 2 :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: Starsis kickerit pole enam??

                      Palun postita käsi jap, siis saan ka aru äkki.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #12
                        Re: Starsis kickerit pole enam??

                        kuule on jah nii, täitsa hull värk !!!1111

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #13
                          Re: Starsis kickerit pole enam??

                          Srsly Dogers või leveldad?

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: Starsis kickerit pole enam??

                            vabandust, see teema lihtsalt tundus läbuteema.
                            starsis kickerit pole enam, lts bend some more rules.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #15
                              Re: Starsis kickerit pole enam??

                              Mitu kickerit sul oli?

                              Comment

                              Working...