Ipad-ga pokker?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauri89
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 206

    #1

    Ipad-ga pokker?

    Kas Ipad-ga saab mängida Pokerstarsis või siis kuskil mujal?
  • andrus69
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 232

    #2
    Re: Ipad-ga pokker?

    Nädal tagasi oli just uudis, et Pstars lasi välja versiooni Ipadile ja Androidile ja pidi saama ka telefonis mängida. Ei leia seda enam üles, aga midagi järelikult on.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Ipad-ga pokker?

      See teema oli aga seal UK-s kirjas. http://forumserver.twoplustwo.com/29...droid-1167178/

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: Ipad-ga pokker?

        Lasin ka hurraaga androidile peale selle, aga ei lasknud sisse logida. Siis sain teda, et ainult UK.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #5
          Re: Ipad-ga pokker?

          Kas on ka Eestisse oodata seda?

          Comment

          • andrus69
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 232

            #6
            Re: Ipad-ga pokker?

            Kuidas nüüd siis seis ka on?
            Googlist leidsin http://www.tightpoker.com/mac/ lehelt, et apple tugi on 888, pokerstars partypoker, bwin , winner pokkerisaitidel. Samas kodulehelt otsest infot ei leia ja download vajutades WIndowsi arvutil hakkab kohe clienti tõmbama ja pole valikut. Kas tõesti on lastud normaalne samade funktsioonidega verisoonid välja? Kellel Apple äkki proovib ja annab teada?
            Ka Ipoker/OO pidi selle asjaga tegelema, aga millal välja tuleb ei teata.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Ipad-ga pokker?

              Switch Poker

              Comment

              Working...