Kas Ipad-ga saab mängida Pokerstarsis või siis kuskil mujal?
Ipad-ga pokker?
Collapse
X
-
Re: Ipad-ga pokker?
See teema oli aga seal UK-s kirjas. http://forumserver.twoplustwo.com/29...droid-1167178/
Comment
-
Re: Ipad-ga pokker?
Kuidas nüüd siis seis ka on?
Googlist leidsin http://www.tightpoker.com/mac/ lehelt, et apple tugi on 888, pokerstars partypoker, bwin , winner pokkerisaitidel. Samas kodulehelt otsest infot ei leia ja download vajutades WIndowsi arvutil hakkab kohe clienti tõmbama ja pole valikut. Kas tõesti on lastud normaalne samade funktsioonidega verisoonid välja? Kellel Apple äkki proovib ja annab teada?
Ka Ipoker/OO pidi selle asjaga tegelema, aga millal välja tuleb ei teata.
Comment
-
TC
Comment