Kaua võtab aega???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    Kaua võtab aega???

    Küsimus lihtne ja suunatud mängijatele kes on suutnud mikrolimiitidest edasi jõuda.

    Nimelt kui palju tundides mängimist on vaja selleks, et limiiti nn biitida. (pean silmas kui mängija teab mida ta teeb ning mängib ABC pokkerit)


    krt see küsimus võib kummalisena kõlada, aga eks vaatame kuidas aru saite.
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #2
    Re: Kaua võtab aega???

    Oleneb ju mängijast endast. Kes omandab ABC kiiremini, kes aeglasemalt. Ajaliselt ei saa mõõta kuidagi, sest kuskil pole kirjas, et mängid NL10-t 5 tundi päevas ja kuu aja pärast biidid vabalt. Samas, mida rohkem mängid, seda rohkem saad kogemusi sarnaste mänguliste olukordadega kokku puutudes.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Kaua võtab aega???

      See oluneb tohutult alates inimesest. Tema isust, õppimisvõimest, suutmisest kõike omastada, närvikavast jnejne.
      On inimesi, kes liiguvad lennult, lihtsalt koguvad BR kokku, sama aja käigus juba saavad vabalt liikuda ja kuni nl50/100ni. Vb isegi rohkem, ei oska öelda, samas võtab paljudel aega ka nl10st edasi liikumine jnejne.
      Liiga personaalne, et konkreetselt vastata.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: Kaua võtab aega???

        Neli kuud.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Kaua võtab aega???

          Kõik sõltub endast ja mida rohkem aega tegeleda, seda rutem.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #6
            Re: Kaua võtab aega???

            mina liikusin edasi kui ajasin br duubli ja mu br oli miski 20-25BI ja ma mängisin tollal 2 lauaga

            sisuliselt igal uuel kuul olin uues limiidis kuni nl50, kus olin 3 kuud

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #7
              Re: Kaua võtab aega???

              Algselt postitas ESTPatrick
              mina liikusin edasi kui ajasin br duubli ja mu br oli miski 20-25BI ja ma mängisin tollal 2 lauaga

              sisuliselt igal uuel kuul olin uues limiidis kuni nl50, kus olin 3 kuud
              Millal sa pokkeriga tegelema hakkasid?

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: Kaua võtab aega???

                2007 jaanuaris nägin esimest korda enda raha internetipokkeri saidil kui sain tasuta 8$ @VC poker, mis pandi kinni minu jaoks kui tuli playtech, rahad välja ja ostsin ilusaid asju, miski 200-300$ tegin veebruari keskpaigaks vist

                aga praegune BR on saadud aprillist 2007 kui sain 5€ tasuta pokkerituba.com ppolt ja enam ma tagasi ei ole vaadanud

                Comment

                • leits

                  #9
                  Re: Kaua võtab aega???

                  3x olid busto ja nutsid krokodilli pisaraid, ära valeta ..

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Kaua võtab aega???

                    Algselt postitas leits
                    3x olid busto ja nutsid krokodilli pisaraid, ära valeta ..
                    EI, sest mul ei ole bemmi

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #11
                      Re: Kaua võtab aega???

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      2007 jaanuaris nägin esimest korda enda raha internetipokkeri saidil kui sain tasuta 8$ @VC poker, mis pandi kinni minu jaoks kui tuli playtech, rahad välja ja ostsin ilusaid asju, miski 200-300$ tegin veebruari keskpaigaks vist

                      aga praegune BR on saadud aprillist 2007 kui sain 5€ tasuta pokkerituba.com ppolt ja enam ma tagasi ei ole vaadanud
                      Huvitav, kust su loose stiili algmed pärinevad, ega ometi nii väikse rolliga ei saanud nii loosilt mängida, või läksid järk järgult loosimaks või õnnestus kohe sellist stiili rakendada?

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #12
                        Re: Kaua võtab aega???

                        Algselt postitas TIGRANO
                        Huvitav, kust su loose stiili algmed pärinevad, ega ometi nii väikse rolliga ei saanud nii loosilt mängida, või läksid järk järgult loosimaks või õnnestus kohe sellist stiili rakendada?
                        nope olin teh nit, aga ma mängisin algul üldse Sit and Go-d, alles pokkeritoas hakkasin cashi õppima. Loose stiil pärineb selle aasta hiliskevadest, suvest. õppisin seda nolani videodest kõige rohkem, aga ka erinevatest cardrunnersi videodest. Suurt ei õppinudki vaid lihtsalt vaatasin et ka nii on võimalik võita ja kuna foldides raha ei võida, siis tuleb rohkem käsi mängida ja kuna 200nl juba mängijad uurivad kaasmängijaid siis seal loeb imidz ka, siis seal rakendasin põhimõtet annad actioni, saad actioni lihtsalt edu samm on teha vähem vigu kui vastane ja mängida rohkem positsioonis väikestes ja keskmistes pottides

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #13
                          Re: Kaua võtab aega???

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          nope olin teh nit, aga ma mängisin algul üldse Sit and Go-d, alles pokkeritoas hakkasin cashi õppima. Loose stiil pärineb selle aasta hiliskevadest, suvest. õppisin seda nolani videodest kõige rohkem, aga ka erinevatest cardrunnersi videodest. Suurt ei õppinudki vaid lihtsalt vaatasin et ka nii on võimalik võita ja kuna foldides raha ei võida, siis tuleb rohkem käsi mängida ja kuna 200nl juba mängijad uurivad kaasmängijaid siis seal loeb imidz ka, siis seal rakendasin põhimõtet annad actioni, saad actioni lihtsalt edu samm on teha vähem vigu kui vastane ja mängida rohkem positsioonis väikestes ja keskmistes pottides
                          Väga tubli, tööta edasi, siit võib midagi head välja kukkuda ;D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: Kaua võtab aega???

                            aastalõpuks olen 5/10 regular kava järgi, ei tohiks ulme olla. loodan suveks.

                            Comment

                            • leits

                              #15
                              Re: Kaua võtab aega???

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Väga tubli, tööta edasi, siit võib midagi head välja kukkuda ;D
                              kui külm ennem ära ei võta.

                              Comment

                              Working...