Kaua võtab aega???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: Kaua võtab aega???

    Algselt postitas ESTPatrick
    aastalõpuks olen 5/10 regular kava järgi, ei tohiks ulme olla. loodan suveks.
    Peaksid igati graafikus jooksma.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: Kaua võtab aega???

      Davy vist grindis juba teisel kuul 100K käsi võidukalt :P

      Comment

      • kollane
        Pokkerihai
        • Nov 2008
        • 2031

        #18
        Re: Kaua võtab aega???

        patricku lugu on küll suht hämmastav, jube kiirelt ikka tippu .

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #19
          Re: Kaua võtab aega???

          no tipuni on veel natuke aega ikka

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #20
            Re: Kaua võtab aega???

            Algselt postitas LuuK
            no tipuni on veel natuke aega ikka
            kindlasti see pole 100% tõde, kuid minu arust ranka, patrick, tigrano ja codecci (sry kui kellegi välja jätsin) on elavad näited sellest, et kui sa fucking ikka tahad midagi ja selle nimel 100% endast annad, siis limiite ei pea vallutama ainult helesinistes unistustes, vaid saad ka sellega reaalses elus hakkama. Muidugi peab ka veidi annet olema, kuid usun et 95% on siin töö, töö ja veelkord töö (v.a codecci, kes lihtsalt superandekas vend vast).

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: Kaua võtab aega???

              Algselt postitas kollane
              patricku lugu on küll suht hämmastav, jube kiirelt ikka tippu .
              ega ranka aeglasem ei ole

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: Kaua võtab aega???

                Algselt postitas pikk28
                kindlasti see pole 100% tõde, kuid minu arust ranka, patrick, tigrano ja codecci (sry kui kellegi välja jätsin) on elavad näited sellest, et kui sa fucking ikka tahad midagi ja selle nimel 100% endast annad, siis limiite ei pea vallutama ainult helesinistes unistustes, vaid saad ka sellega reaalses elus hakkama. Muidugi peab ka veidi annet olema, kuid usun et 95% on siin töö, töö ja veelkord töö (v.a codecci, kes lihtsalt superandekas vend vast).
                minuarust nl100 peaks vaeva nähes ja veidikenegi mõistust kasutades igale inimesele jõukohane olema, edasi saab määravaks stressi talumine ja rohkem vastaste vastu mängimine kaardi asemel

                Comment

                Working...