*** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PokerDevil
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1177

    #46
    Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

    [img width=540 height=420]http://i235.photobucket.com/albums/ee304/Guido43/Jan2009.png[/img]

    100% pure Heads-Up SnG.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

      Päris isck, mis limiidid?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #48
        Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

        Põhiliselt $100.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

          Algselt postitas PokerDevil
          Põhiliselt $100.
          päris äss, varsti dario minieriga saad mängida juba

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #50
            Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

            Algselt postitas ESTPatrick
            päris äss, varsti dario minieriga saad mängida juba
            Eks see väike eesmärk ole.. Nuh, talle sugemesse teha.

            Comment

            • Tisko
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 163

              #51
              Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

              97 035 kätt Full Tildis + mingi sümboolne arv Red Kingsis, ainult turniirid. Full tildi graafikud:

              [img width=748 height=764]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/Poker/tulemused/jaanuarloldonkaments.png[/img]

              Lisandub veel rakeback mitusada daala ja boonus sada daala.

              Enamus sellest oli "päris liinitöö" ehk super turbod (STT 10BB algstäkiga), millega saigi jaanuaris alustatud. Lõplik ROI väga kehv ja saigi rohkem keskendutud volüümi sisse ajamisele. Super turbode statistika:

              [img width=480 height=72]http://i252.photobucket.com/albums/hh9/Tiskot/Poker/tulemused/jaanuariliinit88superturbod.png[/img]


              Jaanuaris oli mõttes endale eesmärgiks seatud rämedalt volüümi sisse ajada ehk microstakes sng grinderina vähemalt Gold tase saavutada, poole pealt aga sai eesmärgiks maksimaalne ehk Iron tase, mis ka ära tuli.

              Veebruaris on lähenemine üsna teise nurga alt - teha kvaliteetseid, lühikesi sessioone, üritada mängida headel aegadel ja võimaluste piires valida vastaseid, seejuures regulaarselt analüüsida käsi sng-wiziga, vaadata treeningsaitidelt põhjalikult vähemalt 5 sng videot, külastada endale olulisi foorumeid. Volüümikus pole oluline. Seejuures siiski tuleb kvalifitseeruda Iron tasemele, mis on väga keeruline, sest veebruari 28st päevast peavad tööpäevad olema vähemalt 25.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #52
                Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                kena profit, kuigi jah ROI on mage, alati saab süüdistada varitsiooni

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #53
                  Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                  Algselt postitas ESTPatrick
                  päris äss, varsti dario minieriga saad mängida juba
                  mis buy-iniga HU-d Dari Miiniäri mängib?

                  Ja Tisko, tra kui ilus see PT3 graafik!!! MA TAHNA SEDA PT3-ME!!

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #54
                    Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                    Algselt postitas ranka
                    mis buy-iniga HU-d Dari Miiniäri mängib?
                    2000$ pluss minumeelest

                    Comment

                    • Tisko
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 163

                      #55
                      Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                      Algselt postitas ranka
                      Ja Tisko, tra kui ilus see PT3 graafik!!! MA TAHNA SEDA PT3-ME!!
                      OT: Ranka, kuigi leian ise ka, et PT3 graafikud on nuts ja nendega harjununa ajavad muud graafikud siin teemas öökima (v.a. need, kus profit mitmeid kilosid daalu - sellega vbl kompenseerib iluvead :P) siis olin kaval ja postitasin nimelt pildi, mille originaalsuurus on napilt-napilt väiksem kui selle foorumi võimaldatav maksimaalne pildi laius. Seda selleks, et pilti kindlasti ei resize'itaks ehk säiliks originaalne teravus (jah, olen haige nit ebaolulistes asjades :P), vbl seepärst tundub graafik ilus..

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      kena profit, kuigi jah ROI on mage, alati saab süüdistada varitsiooni
                      vaata, kui sa mängid 3,5K turniiri (mitte kätt, turniiri!) siis on raske variatsiooni süüdistada või mis? ma süüdistan oma prioriteete - prioriteet oli iga hinna eest boonus kähku välja grindida ja selline volüüm sisse ajada, et vajalik rakeback oleks võtta, mis iganes mänguliselt ka ei juhtuks. "kena profit" ??? hui, suvaline tööline suvalises ametis teenib samade töötundide pealt rohkem, kui mina online pokkeriga jaanuaris!

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #56
                        Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***

                        Algselt postitas Tisko


                        vaata, kui sa mängid 3,5K turniiri (mitte kätt, turniiri!) siis on raske variatsiooni süüdistada või mis? ma süüdistan oma prioriteete - prioriteet oli iga hinna eest boonus kähku välja grindida ja selline volüüm sisse ajada, et vajalik rakeback oleks võtta, mis iganes mänguliselt ka ei juhtuks. "kena profit" ??? hui, suvaline tööline suvalises ametis teenib samade töötundide pealt rohkem, kui mina online pokkeriga jaanuaris!
                        meil on siin surutis nüüd, enam ei teeni suvaline sinust rohkem.

                        Comment

                        Working...