Re: *** Jaanuari Graafikud/Veebruari Eesmärgid ***
Ma võiks ka öelda, et oli päris hea kuu :P Siia eraldi ei viitsi eriti kirjutada, aga blogist võib tsekata.
Ma võiks ka öelda, et oli päris hea kuu :P Siia eraldi ei viitsi eriti kirjutada, aga blogist võib tsekata.
Comment