Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #121
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Algselt postitas vass Vaata postitust
    Prille ostes...sest ma olen keelepede, aga et ei oleks OT: pesugeel või tavaline seep on paremad kui pulber. Nii väitis silmaarst :)
    Ty provoker ja vass.

    Kas prille ostes ei väljenda tegevuse (ostmise) kestvust ja prillid ostes (hetkel lugedes kõlab tõesti imelikult, prillid ostnuna oleks obv parem) jätab pigem prillide ostmise protsessi minevikku ja keskendub nüüd uuele probleemile, ehk riidele?

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #122
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Kui ma sessi ajal märgistan probleemsed käed HEM abiga (linnuke HH kasti), siis kuidas ma leian need märgistatud käed hiljem HEM'is üles? Aitäh!

      Üks küsimus veel, missugusel HH lehel saan ma convertida nii, et saaksin valida, kas converdib EUR või USD?
      Last edited by kjmrc; 11.10.11, 07:04.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #123
        Re: Official Dumb Questions Thread

        hemis paned linnukese kasti show marked hands only :)

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #124
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Kas tasub osta roogitud lõhe ilma selgroota aga koos peaga või koos selgroo ja sabaga?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #125
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Selgroog on umbes 10% lõhe kaalust, pea aga midagi 20% kanti. Ja kui juba jutt lõhele läks, siis kas soolamisel paneb keegi peale soola ja suhkru ka midagi?

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #126
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Niipalju kui mina püüdnud olen siis soolamiseks kyll ei jagu :D
              Keegi viitsib puust/punakseks teha kuidas pokertrackerit resetida?

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #127
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Selgroog on umbes 10% lõhe kaalust, pea aga midagi 20% kanti. Ja kui juba jutt lõhele läks, siis kas soolamisel paneb keegi peale soola ja suhkru ka midagi?
                Mis sa selle kalatükiga teed?

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #128
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Osast teen lõhe-kreveti pastat ning ülejäänu soolan sisse ja pistan aegamisi röstsaiaga nahka. Prismas täna hinnaga 3.69€ saadaval.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #129
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Siis pole mõtet muud teha kui lihtsalt soolad ära pluss natuke suhkrut. Kui seda pastat teed siis nagunii maitsestad ära kastme jm.

                    Comment

                    • vass
                      Jube Noob
                      • Jan 2010
                      • 181

                      #130
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      Ty provoker ja vass.

                      Kas prille ostes ei väljenda tegevuse (ostmise) kestvust ja prillid ostes (hetkel lugedes kõlab tõesti imelikult, prillid ostnuna oleks obv parem) jätab pigem prillide ostmise protsessi minevikku ja keskendub nüüd uuele probleemile, ehk riidele?
                      Imo vastasime ju :) Et kui tahab pesta siis ära pulbrit kasuta :) Samas on lihtsam uus muretseda, imo nad nüüd mingist erilisest materjalist ka ei ole. Pean veel korra silmaarstiga konsulteerima sel teemal :)

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #131
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Miks enam ei biidi?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #132
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Algselt postitas vass Vaata postitust
                          Imo vastasime ju :) Et kui tahab pesta siis ära pulbrit kasuta :) Samas on lihtsam uus muretseda, imo nad nüüd mingist erilisest materjalist ka ei ole. Pean veel korra silmaarstiga konsulteerima sel teemal :)
                          Haha, loe uuesti mu küsimust:D
                          Juurdlesin selle sinu paranduse koha pealt, et kas kuidagi ei anna ikka väänata minu poolt valitud lauset sobivaks.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #133
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Algselt postitas vass Vaata postitust
                            Imo vastasime ju :) Et kui tahab pesta siis ära pulbrit kasuta :) Samas on lihtsam uus muretseda, imo nad nüüd mingist erilisest materjalist ka ei ole. Pean veel korra silmaarstiga konsulteerima sel teemal :)
                            On küll päris erilisest materjalist. Muidu võiks ju piölbriga ka pesta ing ei jääks midagi sinna sisse.

                            Microfiber is a fiber with less than 1 denier per filament. (Denier is a measure of linear density and is commonly used to describe the size of a fiber or filament. Nine thousand meters of a 1-denier fiber weigh one gram.) Fibers are combined to create yarns. Yarns are knitted or woven in a variety of constructions. While many microfibers are made of polyester, they can also be composed of polyamide or other polymers.

                            Wikipedia

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #134
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Kas eestlane saab raha Paypalist kätte? Olemas pangakonto ja MB krediitkaart.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #135
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Eestlased otse pangakontole ei saa ja MB kaardile ei saa ka raha paypalist välja võtta.

                                Comment

                                Working...