Küsimus kas keegi saab selle õpetus lingi anda mis siin kellegi blogis oli ,et kuidas saab firefoxiga edasi mängida seal,ise ei suuda enam seda teemat leida.
Või kui keegi oskab õpetada siis võiks oma tarkust jagada,mäletan ,et see oli äärmiselt lihtne nipp aitaks ka partypoker.exe fail ,et saaks softi tõmmata.
Ette tänades :)
Või kui keegi oskab õpetada siis võiks oma tarkust jagada,mäletan ,et see oli äärmiselt lihtne nipp aitaks ka partypoker.exe fail ,et saaks softi tõmmata.
Ette tänades :)
Comment