party poker blokeeritud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lukkenjnr
    Räme Fish
    • Aug 2011
    • 6

    #1

    party poker blokeeritud

    Küsimus kas keegi saab selle õpetus lingi anda mis siin kellegi blogis oli ,et kuidas saab firefoxiga edasi mängida seal,ise ei suuda enam seda teemat leida.
    Või kui keegi oskab õpetada siis võiks oma tarkust jagada,mäletan ,et see oli äärmiselt lihtne nipp aitaks ka partypoker.exe fail ,et saaks softi tõmmata.
    Ette tänades :)
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: party poker blokeeritud

    Comment

    • Lukkenjnr
      Räme Fish
      • Aug 2011
      • 6

      #3
      Re: party poker blokeeritud

      Suured tänud :)

      Comment

      • Lukkenjnr
        Räme Fish
        • Aug 2011
        • 6

        #4
        Re: party poker blokeeritud

        hmm probleem hoopis selline,et mul see juba varasemast ajast tehtud,teisi pokkeri saite avab mis peaks olema blokitud aga party pokkerit ei ava millegi pärast,siuke valge leht tuleb aint :S
        hmm sain nüüd partypoker.it lehele sisse ja sain seal softi :)
        Last edited by Lukkenjnr; 12.08.11, 22:21.

        Comment

        • Lukkenjnr
          Räme Fish
          • Aug 2011
          • 6

          #5
          Re: party poker blokeeritud

          Üks küsimus veel,nimelt tegin läbi pokerstrategy 50$ quizi ning sooviks teada kas kuidagi on võimalik see raha ka pokerstarsi saada?Pokerstrategy pakub hetkel mulle ainult party pokerit ja everest pokerit,varem sai minu teada ka PS kanda raha.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: party poker blokeeritud

            peaks saama igale poole (pokerstrategy poolt pakutavatesse saitidesse). Kontakteeru pokerstrategy supportiga selle probleemi asjus.

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #7
              Re: party poker blokeeritud

              ei saa ps´i kanda, ainult 2-3 tuba on mis muutuvad iga paari kuu tagant

              btw, party microcash ei ole eriti juicy. kuni NL25 on 90% nitid/regsid
              Last edited by Maxi; 13.08.11, 00:18.

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #8
                Re: party poker blokeeritud

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                ei saa ps´i kanda, ainult 2-3 tuba on mis muutuvad iga paari kuu tagant

                btw, party microcash ei ole eriti juicy. kuni NL25 on 90% nitid/regsid
                seda ainult FR , 6max is on kohutav tase

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #9
                  Re: party poker blokeeritud

                  tableselectima peab anyways suht palju

                  Comment

                  Working...