Tere!
Olen pikka aega olnud lugeja igasugustes foorumites ja lõpuks otsustasin ka kasutaja teha kõige asjalikumas.
Pöördudes siia oli mul tegelikult asja ka. Olen mänginud ligi 2 aastat ja enamasti Pokerstarsis. Rohkem mängin turniire (MTT). Ligi 35% suudan tulla rahadesse ja on ka olnud paar finaallauda, kuid mitte ühtegi võittu. Parim koht 7s (ei mõtle eestlastele mõeldud turniire ega satikaid jms). Olen selline regular, kuskil 20 turniiri nädalas ja enamasti kuni 11dollarit buyin. Asi siis selles, et hakkab tüdimus tekkima, kui ei suuda mitte ühte ainsat ka võitta, küll ei pea kaart või siis vastase müstilise õnne korral saan alati otsa. Paremad päevad tulen sinna 30-50koht, kehvemad jääb sipa rahakohast puudu. Olen palju lugenud, õppinud, mänginud ja mänginud ja mänginud. Pidevalt täiendan aga võitu ikka pole. Kõige loogilisem vastus oleks, et ei oska mängida, kuid ise arvan, et selle taha asi ei jää. Võibolla on kellegil veel nii ja oskab midagi kirjutada!? Tihti jääb küll selline mulje, et soft ei lase mul veel nii kõrgeid kohtasid saada.
Nii naljakas kui see ka ei tundu mõtlesin juba, et äkki pole veel piisavalt mänginud, võibolla mingi norm vms.
Oleks tänulik igasugu info eest. Teise teema alt oli hea näha, et siiski on võimalik kõrgeid kohtasid saada
Huvitav ka teada mitu aastat enne kulus kuni võit tuli.
Olen pikka aega olnud lugeja igasugustes foorumites ja lõpuks otsustasin ka kasutaja teha kõige asjalikumas.
Pöördudes siia oli mul tegelikult asja ka. Olen mänginud ligi 2 aastat ja enamasti Pokerstarsis. Rohkem mängin turniire (MTT). Ligi 35% suudan tulla rahadesse ja on ka olnud paar finaallauda, kuid mitte ühtegi võittu. Parim koht 7s (ei mõtle eestlastele mõeldud turniire ega satikaid jms). Olen selline regular, kuskil 20 turniiri nädalas ja enamasti kuni 11dollarit buyin. Asi siis selles, et hakkab tüdimus tekkima, kui ei suuda mitte ühte ainsat ka võitta, küll ei pea kaart või siis vastase müstilise õnne korral saan alati otsa. Paremad päevad tulen sinna 30-50koht, kehvemad jääb sipa rahakohast puudu. Olen palju lugenud, õppinud, mänginud ja mänginud ja mänginud. Pidevalt täiendan aga võitu ikka pole. Kõige loogilisem vastus oleks, et ei oska mängida, kuid ise arvan, et selle taha asi ei jää. Võibolla on kellegil veel nii ja oskab midagi kirjutada!? Tihti jääb küll selline mulje, et soft ei lase mul veel nii kõrgeid kohtasid saada.
Nii naljakas kui see ka ei tundu mõtlesin juba, et äkki pole veel piisavalt mänginud, võibolla mingi norm vms.
Oleks tänulik igasugu info eest. Teise teema alt oli hea näha, et siiski on võimalik kõrgeid kohtasid saada
Huvitav ka teada mitu aastat enne kulus kuni võit tuli.
Comment