Hoiatus: järgnev tekst sisaldab väga palju kirjavigu.
Kuna mul endal on olnud väga suuri probleeme oma elu balasseerimisega leian, et see on väga lai teema mille üle saaks arutleda. Just käib see pokkerimängijate kohta väga hästi, kellel on probleeme oma mängu arendamise, volüümi andmise, halbade eluviiside jms kohta. Tunnen et võibolla jäi see jutuajamine kahe sõbra vahel segaseks eks loen hiljem üle ja editin kui vaja.
Discuss!
Profit? :)
Ja threadsavers:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kuna mul endal on olnud väga suuri probleeme oma elu balasseerimisega leian, et see on väga lai teema mille üle saaks arutleda. Just käib see pokkerimängijate kohta väga hästi, kellel on probleeme oma mängu arendamise, volüümi andmise, halbade eluviiside jms kohta. Tunnen et võibolla jäi see jutuajamine kahe sõbra vahel segaseks eks loen hiljem üle ja editin kui vaja.
Discuss!
Profit? :)
Ja threadsavers:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)








Comment