Nobody s perfect - Life variance

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mr_Kenny
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1357

    #1

    Nobody s perfect - Life variance

    Hoiatus: järgnev tekst sisaldab väga palju kirjavigu.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kuna mul endal on olnud väga suuri probleeme oma elu balasseerimisega leian, et see on väga lai teema mille üle saaks arutleda. Just käib see pokkerimängijate kohta väga hästi, kellel on probleeme oma mängu arendamise, volüümi andmise, halbade eluviiside jms kohta. Tunnen et võibolla jäi see jutuajamine kahe sõbra vahel segaseks eks loen hiljem üle ja editin kui vaja.
    Discuss!
    Profit? :)

    Ja threadsavers:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: Nobody s perfect - Life variance

    Mind kui algajat pokerdajat pani mõtlema küll see jutuajamine. Tunnen, et just praegu on mul kõige õigem aeg mõistlik rutiin sisse seada, et hiljem sellest kasu lõikama hakata ja lõppkokkuvõttes olle nö "võitev elaja".

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #3
      Re: Nobody s perfect - Life variance

      Jah täpselt. Teema tegin eelkõige et mõtteid vahetada ja discussida non-strat teemasid millega pokkerimängijad kokku puutuvad ehk siis life in general. Mis mõjutab väga palju ka tulemusi pokkeris. Peamiselt tahaks puutuda subjekte nagu time management, toitumine, pokkeri mängu õppimine jms.
      Kuna ma arvan, et on palju ka mängijaid kellel pokkeris tulemused on head kuid nolifevad arvuti taga, sõbrad vajuvad unustusse, päevas süüakse vaid kord passitakse foorumites niisama pannakse tühja ja ei kasutata oma aega effektiivselt ning kokkvõttes võib öelda et on elus nö BE/kaotavad mängijad. Nii jätkates ei saavuta ka pokkeris oma täit potensiaali.
      Life is a game, lets cursh it!
      -Mina :D

      Comment

      • bluelite
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1190

        #4
        Re: Nobody s perfect - Life variance

        Kõige suurem mõjutaja kõige taga on minu arvates motivatsioon, kui seda ei ole, siis ei ole kasu millestki. Algaja pokerdajana on seda motivatsiooni jube raske leida - aega läheb rõvedalt palju ja tulemust (loe: $) ei ole kusagil näha. Samas, kui väikese vaevaga $ palju tuleks, siis oleks ka vist liiga lihtne ja see ei oleks vist enam crushimine vaid pure ownage :) Aga püüan endale sisendada, et tegemist siinkohal on võlusõna - eksponentsiaalne ehk kasvav sissetulek. Iga algus on raske. Samas teema alguses oleva kahe sõbra omavahelise vestluse juurde tagasi tulles, siis tundub, et tegu on kahe põhikohaga pokerdajaga ning nendel juba mingi $ jookseb, kuid tundub, et motivatsioon kui selline on kadunud. Äkki tuleks mingid eesmärgid seada. Lihtne ja mugav on lihtsalt elus kusagile liuelda ja mitte mingeid sihte omada. Selline elu on suht degen. Samas kui aga mingi eesmärk ja/või siht on silme ees, siis on tegu rohkem +EV eluga. Või eksin?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Nobody s perfect - Life variance

          Algselt postitas bluelite Vaata postitust
          Algaja pokerdajana on seda motivatsiooni jube raske leida - aega läheb rõvedalt palju ja tulemust (loe: $) ei ole kusagil näha.
          What? Algul just on jube hea mott imo.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: Nobody s perfect - Life variance

            Ma olen selline elus edasi liugleja.Mis eesmärke sa ikka sead?Kooliajal oli soov õppida-ülikool jäi ikka pooleli.Siis oli pere kõige tähtsam-järsku avastad,et peret enam ei eksisteeri.Praegust on ilmselt tervis kõige tähtsam aga pooled klassivennad on juba surnud ja nii lasedki vaikselt surmani.

            Comment

            • EdgarP
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2009
              • 368

              #7
              Re: Nobody s perfect - Life variance

              Algselt postitas viki Vaata postitust
              Ma olen selline elus edasi liugleja.Mis eesmärke sa ikka sead?Kooliajal oli soov õppida-ülikool jäi ikka pooleli.Siis oli pere kõige tähtsam-järsku avastad,et peret enam ei eksisteeri.Praegust on ilmselt tervis kõige tähtsam aga pooled klassivennad on juba surnud ja nii lasedki vaikselt surmani.
              ja see kõik kokku ongi sulle endale long runis -EV. Elu vajab elamist nii, et pärast ei jää midagi kahetsema,ega igatsema...

              Teema tegijale, mis graafikust või elukorraldusest koknreetsemalt jutt käis, kui see saladus pole ?

              Comment

              • anatoli grinder
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2010
                • 337

                #8
                Re: Nobody s perfect - Life variance

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                What? Algul just on jube hea mott imo.
                Tahtsin just sama kirjtada.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Nobody s perfect - Life variance

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  What? Algul just on jube hea mott imo.
                  Jep.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • bluelite
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1190

                    #10
                    Re: Nobody s perfect - Life variance

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    What? Algul just on jube hea mott imo.
                    Kuidas kellelgi. Palju oleneb mis olukorras sa oma elus hetkel oled. Või on ootused olnud suuremad, kui lootused. Eks näis.

                    Äkki pole veel kohale jõudnud - motivatsioon?

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #11
                      Re: Nobody s perfect - Life variance

                      Mina avastasin näiteks selle, et väga mõnus, on käia 5 päeva nädalas tööl ja siis on nädalavahetusel sitaks motti, reede paned pidu värki, laup. magad poole päevani ja siis lööd lauad lahti ja siiani olen iga nv väga head mängu teinud, mäletan kui eestis kodus passides tegid 2 miinus päeva, mõtesid endamisi, et võtan paar päeva vabaks, aga kuna esmasp. teisip. igasugune tegevus puudus, siis olin "sunnitud mängima" ja sellele järgnes bustoland ja selliseid asju oli päris tihti. Siin lähed tripid päev otsa koskede ja mägede vahel ringi, vaatad ilusat loodust ja mõtled, ning sead omale vastavad eesmärgid ja küll siis oskan kah turnadel õiges kohas rahad sisse saada.

                      vb läks teemast mööda, aga saab südamelt ära:D

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Nobody s perfect - Life variance

                        Kui ma 5 päeva järjest ei mängi, siis on fullringi 6-tabledes juba nii kiire nagu teeks mcdonaldsis burgereid ja samal ajal loeks kahte raamatut korraga.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: Nobody s perfect - Life variance

                          Mul ka esimene päev pärast pikemat pausi sama asi 6maxis ja vähem laudadega. Justkui nagu hr Tauno oleks laudades. Aga eks see näitab, et puhkus pokkerist läks asja ette.

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #14
                            Re: Nobody s perfect - Life variance

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Kui ma 5 päeva järjest ei mängi, siis on fullringi 6-tabledes juba nii kiire nagu teeks mcdonaldsis burgereid ja samal ajal loeks kahte raamatut korraga.
                            kuna mul ainult läpakas siis üle 6 laua ei mängigi ja kuna valin ainult omale sobivaid turnasi siis alustan 3-ga umbes ja võtan juurde vaikselt.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #15
                              Re: Nobody s perfect - Life variance

                              Ise olen oma elu täiesti perse keeranud ja süüdistada pole enam mitte kedagi. Ei oska lihtsalt õigeid otsuseid teha siis kui oleks tarvis. Teised küll ütlevad ette õiged valikud aga ise teed ikka vastupidi.

                              Life - Im disappointed

                              Comment

                              Working...