Re: ZanniNi 6max küsimused
Kas ma olen ainus kellele tundub, et OO on täielik action pokkerituba? Miskiseid kõrge kaardiga võite näeb harva, ikka rämedad ära tõmbamised käivad. Pidevalt kahel või enamal väga head käed ja sellest tulenevalt pidevalt mingid coolerid.
Kas ma olen ainus kellele tundub, et OO on täielik action pokkerituba? Miskiseid kõrge kaardiga võite näeb harva, ikka rämedad ära tõmbamised käivad. Pidevalt kahel või enamal väga head käed ja sellest tulenevalt pidevalt mingid coolerid.
Comment