ZanniNi 6max küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ZanniN
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 24

    #16
    Re: ZanniNi 6max küsimused

    Kas ma olen ainus kellele tundub, et OO on täielik action pokkerituba? Miskiseid kõrge kaardiga võite näeb harva, ikka rämedad ära tõmbamised käivad. Pidevalt kahel või enamal väga head käed ja sellest tulenevalt pidevalt mingid coolerid.

    Comment

    Working...