Ahoi!
Olen mõnda aega foorumis eemal olnud ja ka pokkerist aga mõtlesin, et teen väikse n.ö comebacki. Lugedes foorumis olevaid päevikud ja muid teemasid on silma hakanud tihti praalimine oma "ägedatest joomapidudest" või siis depressiivsetest "oli downswing istun kodus joon õlut" postidest. Kuna pokkerimäng nõuab väga palju keskendumist ja pühendumist siis otsustasin teha ühe teema kus selle üle arutleda.
Arusaadav, et kõigil on sõbrad ja nendega koosveedetud aeg on tore ja möödub veel vahvamalt kui ees on mõni alkoholi klaas või kasvõi midagi muud. Vaba aeg peab igal inimesel olema ja eks see ole suuresti tema enda asi kuidas ta seda kasutab. Suurem küsimus ja/või probleem on selles, kui joomine ja "vaba aja veetmine" hakkab muutuma 20%ist 80%ile. Kahjuks või õnneks on pokkerimängijal vaba aega üsna palju, sest ta käib n.ö töö vaba graafiku järgi. Selletõttu polegi alati kõigil mindset ülitugev, et reedeõhtuse grindimise asemel hoopis sõpradega jooma minna.
Sellest tulenev mõttelõng hargnes mul lahti peale qbjohn-i postitust.
Minu mõte on selles, et kui pokkerimängija tahab olla edukas ja mõtlemisvõimeline siis oleks ehk mõistlik oma joomistsüklid ka kontrolli alla saada. Täpselt samamoodi nagu ka stop-loss pokkeris. Hetkel tundub mulle, et üldiselt väga +EV peal elavad pokkerimängijad ei taipa või ei hooli oma n.ö life +EV-st. Mulle tundub, et kogu joomise peale kulutatud aega = raha ja kulutatud raha = teadagi mis. Kui pokkerimängijad suudaksid oma mindseti ka joomise suhtes parandada oleks ma arvan see insta profit. Arusaadav, et peab lõõgastuma, sest pokkeri mängimine on stressirohke ja vaevaline töö. Aga ehk oleks võimalik mõelda ka teistpidi. Tegelikult on point see, et alkohol on kindlasti segav faktor pokkeri mängimises, sest peale kõva pidu ei lähe kaotsi mitte ainult üks õhtu, vaid ka pool või terve järgmine päev, lisaks sellele kaotatud aeg, mida oleks võinud kulutada õppimisele.
Ma ei taha mitte kedagi manitseda või õpetada, ma lihtsalt loodan, et mõned mõtlevad selle teema peale. Ma ei ole ka täiskarskalne ega ei hakka selleks ilmselt mitte kunagi. Kogu see mõttelõng hargnes lahti sellest, et tegelikult on offtopic ja mõned päevikud konkreetselt joomisele ja pidudele orienteeritud, ning pokkeriga on väga seal väga vähe tegemist. Arusaadav noored mehed enamus, meri põlvini.
Tulistage!
Olen mõnda aega foorumis eemal olnud ja ka pokkerist aga mõtlesin, et teen väikse n.ö comebacki. Lugedes foorumis olevaid päevikud ja muid teemasid on silma hakanud tihti praalimine oma "ägedatest joomapidudest" või siis depressiivsetest "oli downswing istun kodus joon õlut" postidest. Kuna pokkerimäng nõuab väga palju keskendumist ja pühendumist siis otsustasin teha ühe teema kus selle üle arutleda.
Arusaadav, et kõigil on sõbrad ja nendega koosveedetud aeg on tore ja möödub veel vahvamalt kui ees on mõni alkoholi klaas või kasvõi midagi muud. Vaba aeg peab igal inimesel olema ja eks see ole suuresti tema enda asi kuidas ta seda kasutab. Suurem küsimus ja/või probleem on selles, kui joomine ja "vaba aja veetmine" hakkab muutuma 20%ist 80%ile. Kahjuks või õnneks on pokkerimängijal vaba aega üsna palju, sest ta käib n.ö töö vaba graafiku järgi. Selletõttu polegi alati kõigil mindset ülitugev, et reedeõhtuse grindimise asemel hoopis sõpradega jooma minna.
Sellest tulenev mõttelõng hargnes mul lahti peale qbjohn-i postitust.
Minu mõte on selles, et kui pokkerimängija tahab olla edukas ja mõtlemisvõimeline siis oleks ehk mõistlik oma joomistsüklid ka kontrolli alla saada. Täpselt samamoodi nagu ka stop-loss pokkeris. Hetkel tundub mulle, et üldiselt väga +EV peal elavad pokkerimängijad ei taipa või ei hooli oma n.ö life +EV-st. Mulle tundub, et kogu joomise peale kulutatud aega = raha ja kulutatud raha = teadagi mis. Kui pokkerimängijad suudaksid oma mindseti ka joomise suhtes parandada oleks ma arvan see insta profit. Arusaadav, et peab lõõgastuma, sest pokkeri mängimine on stressirohke ja vaevaline töö. Aga ehk oleks võimalik mõelda ka teistpidi. Tegelikult on point see, et alkohol on kindlasti segav faktor pokkeri mängimises, sest peale kõva pidu ei lähe kaotsi mitte ainult üks õhtu, vaid ka pool või terve järgmine päev, lisaks sellele kaotatud aeg, mida oleks võinud kulutada õppimisele.
Ma ei taha mitte kedagi manitseda või õpetada, ma lihtsalt loodan, et mõned mõtlevad selle teema peale. Ma ei ole ka täiskarskalne ega ei hakka selleks ilmselt mitte kunagi. Kogu see mõttelõng hargnes lahti sellest, et tegelikult on offtopic ja mõned päevikud konkreetselt joomisele ja pidudele orienteeritud, ning pokkeriga on väga seal väga vähe tegemist. Arusaadav noored mehed enamus, meri põlvini.
Tulistage!
Comment