RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tsapaajev
    Räme Fish
    • Oct 2008
    • 3

    #16
    Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

    ma umbes 40 usd

    Comment

    • sada
      Julm Donk
      • Nov 2008
      • 52

      #17
      Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

      Kui väga suur saladus muidugi pole siis tahaks teada ka kangemate rake maksjate kogu aasta kasumi + numbrit ;D ja bb/100 keskmist winratet

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #18
        Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

        http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,583.0.html

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #19
          Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

          75k kätt
          2/3 neist nl100
          1/3 neist nl50
          rake $3317,18

          kuskil oktoobri keskpaigast, ehk siis ajast mil mängin toweris ja soetasin HM'i.
          enne seda sai umbes samapalju käsi ilmselt starsis mängitud, aga millegi pärast mul pole noid käsi.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #20
            Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

            Ma pakun, et umbes $4K reiki.
            Palju Supernova tegemiseks (100K VPP) Starsis reiki tuleb maksta umbes?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

              Algselt postitas kilu6
              Ma pakun, et umbes $4K reiki.
              Palju Supernova tegemiseks (100K VPP) Starsis reiki tuleb maksta umbes?
              Vot seda ma ei tea :S

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #22
                Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                Algselt postitas kilu6
                Ma pakun, et umbes $4K reiki.
                Palju Supernova tegemiseks (100K VPP) Starsis reiki tuleb maksta umbes?
                pakun ca 15k$, sest ise maksn esimese poole aastaga ca 19k ja natukene enne seda vist sain novaks

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #23
                  Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                  Algselt postitas ranka
                  Vot seda ma ei tea :S
                  Oot sa ei tea, mitu VPPd sul oli? Muidu ju lihtne jagamistehe vaja teha lihtsalt :) Ma ise pakun, et $20K per 100K VPP. Üks vana, kes tegi 3M VPP, maksis $600K reiki. Aga jah, ta oli SNG vend ja turnad ning SNGd on rakebacki osas allahinnatud Starsis võrreldes cashiga.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #24
                    Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                    Algselt postitas kilu6
                    Oot sa ei tea, mitu VPPd sul oli? Muidu ju lihtne jagamistehe vaja teha lihtsalt :) Ma ise pakun, et $20K per 100K VPP. Üks vana, kes tegi 3M VPP, maksis $600K reiki. Aga jah, ta oli SNG vend ja turnad ning SNGd on rakebacki osas allahinnatud Starsis võrreldes cashiga.
                    Rankal vist ei anna seda täpselt arvutada, sest just NL200 ja NL400 vahel on muutus VPP ja reigi suhtes.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                      Algselt postitas kilu6
                      Oot sa ei tea, mitu VPPd sul oli? Muidu ju lihtne jagamistehe vaja teha lihtsalt :) Ma ise pakun, et $20K per 100K VPP. Üks vana, kes tegi 3M VPP, maksis $600K reiki. Aga jah, ta oli SNG vend ja turnad ning SNGd on rakebacki osas allahinnatud Starsis võrreldes cashiga.
                      $15,629.30 rake eest sain 75,321 punkti. Seega 1 VPP saamiseks pead maksma $0.2075 raket ehk siis 100,000 VPP (supernova) jaoks pead maksma $20,750 raket :o :o :o :o :o

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #26
                        Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                        Minu väixe sample järgi olex vaja 16,100$ reiki maxta umbes, et Supernovaks saada.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                          Arvan, et limiidivhaest tulebki erinevus ja kardan, et see SN level on väärt sinna 15k$ rake kanti.

                          Comment

                          Working...