RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1

    RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

    Limiit:
    käte arv
    rake-i summa
    andmed
    kelle maksid?

    100-200nl enamus
    566 639 kätt
    40 828$ rake
    HEM andmetel
    Pokerstars

  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

    781,524 kätt ja $57,055.13 raket.

    Comment

    • priit295
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 21

      #3
      Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

      230338 kätt ja 8525$ raket
      Need siis ainult Starsis mängitud käed.

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

        Kust seda näeb üldse HEM-is?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

          [img width=750 height=538]http://i282.photobucket.com/albums/kk242/lenCindahood/rake.jpg[/img]

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

            67916 kätt, 8653.81$ maksin, NL100 & NL200HU, 1K kätt NL400 ka.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

              tra mis ulmed summad stars on juba teie pealt kokku lükkand :D
              vähe ei tahaks pokerstarsi boss olla Zzz

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #8
                Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                tekib küsimus, et miks ei mängi te kohtades kus saab rakebacki?? Full Tilt ehk? Päris jum kui siin mõni maksab juba üle poole milli kroone ära aastas..siis 25% sellest oleks juba vääägagi hea summa ju ???

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                  Algselt postitas farik666
                  tekib küsimus, et miks ei mängi te kohtades kus saab rakebacki?? Full Tilt ehk? Päris jum kui siin mõni maksab juba üle poole milli kroone ära aastas..siis 25% sellest oleks juba vääägagi hea summa ju ???
                  Supernovana on Starsis boonused vist paremad kui mingi 30% rakeback.

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #10
                    Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                    300k kätt NL50-NL200. $20k rake.

                    Comment

                    • krayzie
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 706

                      #11
                      Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                      28k reiki 250k käe kohta (ca 10 kuu sample)

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #12
                        Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                        @codecci... oi jah.. see läks täitsa meelest et FPP'de eest saab seal ju ka päris korralikku raha..

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #13
                          Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                          nii on, see aasta eeldan ca 20k$ eest rakebacki saada, tahaks miljon krooni rake maksta lõpuks, teeks tuju heaks

                          Comment

                          • leits

                            #14
                            Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                            mingi kaks daala maksin ca 150k põhjal ... mu rakeback o n nii massiivne liht

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #15
                              Re: RAKE, palju keegi eelmine aasta maksis?

                              7 dollarist genereerisin 5 kuuga starsis 13,5 k raket. :P

                              Comment

                              Working...