Probleem HEMiga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Probleem HEMiga

    Kus selline asi oli? Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud?? Ehk teadis su parooli ja sai sisse lõpuks ning kuna sa panid deny siis lõpetas jamamise kuna sai aru, et sa hetkel mängid? Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed? Kui jah siis väga hea tuba, starsis ei näe sittagi.

    Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult. Kui võimalik kontrollida oma emaili logimis ajalugu (gmaili vist sai, hotmailil ei saa - kui saab andke teada) siis kindlat kontrolli ja vaata, kas keegi võõras on käinud. Kui ei ole siis piisab FTP parooli vahetamisest, kui on võõraid jälgi või ei saa kontrollida, siis kindlasti vahetaks parooli/emaili ära.

    Comment

    • Tisko
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 163

      #17
      Re: Probleem HEMiga

      loomulikult parooli vahetasin ahvi kiirusel juba minutite jooksul

      Algselt postitas ranka
      Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud??
      seda minagi mõtlesin, kuid logi näitab midagi muud

      Algselt postitas ranka
      Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed?
      tundub nii

      Algselt postitas ranka
      Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult.
      seda minagi. kuid siiski tuleb arvestada, et see ei pea tingimata olema millegi kuritahtlikuga seotud. võib olla eksitus vms. meetmed muidugi võtsin kasutusele.

      Comment

      • raunooo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 422

        #18
        Re: Probleem HEMiga

        Tekkis selline küsimus, et kui ma ostan endale HEMi ja regan koodiga ära progre ning kui kunagi mõtlen, et peaks arvutile formati tegema, siis kas võib tekkida mingeid probleeme? Näiteks, et ei saa enam peale formatit koodi kasutada vms?

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Probleem HEMiga

          Algselt postitas raunooo
          Tekkis selline küsimus, et kui ma ostan endale HEMi ja regan koodiga ära progre ning kui kunagi mõtlen, et peaks arvutile formati tegema, siis kas võib tekkida mingeid probleeme? Näiteks, et ei saa enam peale formatit koodi kasutada vms?
          Ei teki probleeme ja kui tekib, siis kiri supporti ja probleemid lahenevad.

          Comment

          • raunooo
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 422

            #20
            Re: Probleem HEMiga

            Kas keegi teab, kuskohast võib leida mõne viisaka (eelistatuna eestikeelset) abimaterjali HEM'i installimisel ja käivitamisel?

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #21
              Re: Probleem HEMiga

              HEM-i käte importimine (niisama programmi installimisel ma arvan, et abi ei vaja, kui aga läheb siis küsi julgelt PM teel)



              HUD seadistamine

              http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,388.0.html

              Comment

              • Swicheroo
                Julm Donk
                • Jan 2009
                • 50

                #22
                Re: Probleem HEMiga

                Mul ka HEM hakkas imelikult käituma. Näitab, et laudades ei ole mängijaid ehk siis hande ka ei impordi ja mõistagi HUDi ka siis ei saa kasutada.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: Probleem HEMiga

                  Algselt postitas Swicheroo
                  Mul ka HEM hakkas imelikult käituma. Näitab, et laudades ei ole mängijaid ehk siis hande ka ei impordi ja mõistagi HUDi ka siis ei saa kasutada.
                  Eelnevalt töötas ja nüüd äkki üleöö?

                  Comment

                  • Swicheroo
                    Julm Donk
                    • Jan 2009
                    • 50

                    #24
                    Re: Probleem HEMiga

                    Oligi üleöö kusjuures eile õhtul mängisin veel. Mul nagu laudu näitab aga mängijaid ei näita(koguaeg on lauas 0/6). Hetkel küll trial versioon ag see ei tohiks mõjutada. Ainuke asi, et mul oli mingi windows või mingi selline update aga mai tea kas see muutis midagi.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #25
                      Re: Probleem HEMiga

                      Algselt postitas Swicheroo
                      Oligi üleöö kusjuures eile õhtul mängisin veel. Mul nagu laudu näitab aga mängijaid ei näita(koguaeg on lauas 0/6). Hetkel küll trial versioon ag see ei tohiks mõjutada. Ainuke asi, et mul oli mingi windows või mingi selline update aga mai tea kas see muutis midagi.
                      Kontrolli, kas pokkeri softi käte endmebaasi maht suureneb.

                      Siis kontrolli uuesti üle auto import folderid.

                      Kui ei aita, siis laseksin HEMi üle, sest rohkem leiutada oleks raske juba.

                      Comment

                      • Swicheroo
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 50

                        #26
                        Re: Probleem HEMiga

                        Kui ma üle lasen, siis kas mu siiamaani imporditud käed jäävad alles? Triobet salvestab ilusti mul käsi praegu niiet selles ei tohiks viga olla.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: Probleem HEMiga

                          Algselt postitas Swicheroo
                          Kui ma üle lasen, siis kas mu siiamaani imporditud käed jäävad alles?
                          Jah, käed asuvad sql andmebaasis. Kui üle lased lihtsalt, siis ei ole minumeelest sql HEMis vaja uuesti seadistada. Trialiga ma ei tea kuidas on üldjuhul sama arv päevi annab veel kasutada peale uuesti installimist.

                          Seega probleeme ei tohiks tulla.

                          Comment

                          • Swicheroo
                            Julm Donk
                            • Jan 2009
                            • 50

                            #28
                            Re: Probleem HEMiga

                            Üleinstallimine paraku ei aidanud. Äkki miski asi on peale seda updeiti HEMi blokkima hakand. Mul Vista ka see võib igasuguseid vigureid teha mul selline tunne aga ma eriti arvuteid ei tunne, et oskas midagi peale hakata. Ma vaatasin, et import progress riba ei lähe ka roheliseks, mis ennem minumeelest läks.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Probleem HEMiga

                              Liiga palju HEM'iga teemasid, seega see teema lukku ja jätkame ametlikus teemas, mis asub: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,47.0.html

                              Comment

                              Working...