Re: Probleem HEMiga
Kus selline asi oli? Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud?? Ehk teadis su parooli ja sai sisse lõpuks ning kuna sa panid deny siis lõpetas jamamise kuna sai aru, et sa hetkel mängid? Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed? Kui jah siis väga hea tuba, starsis ei näe sittagi.
Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult. Kui võimalik kontrollida oma emaili logimis ajalugu (gmaili vist sai, hotmailil ei saa - kui saab andke teada) siis kindlat kontrolli ja vaata, kas keegi võõras on käinud. Kui ei ole siis piisab FTP parooli vahetamisest, kui on võõraid jälgi või ei saa kontrollida, siis kindlasti vahetaks parooli/emaili ära.
Kus selline asi oli? Kui juba accept-deny värk kas siis mitte õiget parooli ei sisestatud?? Ehk teadis su parooli ja sai sisse lõpuks ning kuna sa panid deny siis lõpetas jamamise kuna sai aru, et sa hetkel mängid? Ja kas FTP näitab ära, kõik logimiskatsed? Kui jah siis väga hea tuba, starsis ei näe sittagi.
Ja mina sellistesse asjadesse suhtuks vägagi ettevaatlikult. Kui võimalik kontrollida oma emaili logimis ajalugu (gmaili vist sai, hotmailil ei saa - kui saab andke teada) siis kindlat kontrolli ja vaata, kas keegi võõras on käinud. Kui ei ole siis piisab FTP parooli vahetamisest, kui on võõraid jälgi või ei saa kontrollida, siis kindlasti vahetaks parooli/emaili ära.
Comment