Huvitavad nimed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #16
    Re: Huvitavad nimed

    kui saaks nime muuta, siis paneks endale IFurAontheR

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #17
      Re: Huvitavad nimed

      Algselt postitas ranka
      tALL-INn ka päris hea :D
      Nojah, see küll päris hea pokkeri nali , I'm from tALL-INn :D

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: Huvitavad nimed

        Ei saa mainimata jätta ka nime mis siit foorumist läbi käinud...Ingvaronnoku :o

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #19
          Re: Huvitavad nimed

          YouGotRivered jäi silma ükspäev

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #20
            Re: Huvitavad nimed

            Algselt postitas Provoker
            Ei saa mainimata jätta ka nime mis siit foorumist läbi käinud...Ingvaronnoku :o
            see pokkeri alias tuli jh suht haledalt:D:D

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #21
              Re: Huvitavad nimed

              Triobetis ühe mu tuttava nimi "KeedetudSitt" on päris andekas

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #22
                Re: Huvitavad nimed

                Algselt postitas Tuul
                Triobetis ühe mu tuttava nimi "KeedetudSitt" on päris andekas
                peab ikka ajuhälvar olema, et midagi sellist panna
                aga, kui too vend peaks kuhugi wsopi final tablesse saama ja siis kommentaatorid panevad:"yes yes, hes amateur from estonia and his online name is "boiled shit""

                no wtf ??? ??? ??? ???

                Comment

                • Helmps
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 828

                  #23
                  Re: Huvitavad nimed

                  ongames oli üks "stnemaknod"

                  use the mirror lol

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #24
                    Re: Huvitavad nimed

                    Algselt postitas hotcocacola
                    peab ikka ajuhälvar olema, et midagi sellist panna
                    aga, kui too vend peaks kuhugi wsopi final tablesse saama ja siis kommentaatorid panevad:"yes yes, hes amateur from estonia and his online name is "boiled shit""

                    no wtf ??? ??? ??? ???
                    Ei tahaks eriti uskuda, et sellise "geniaalse" nime taga võiks peituda keegi, kes pääseks wsop-le. Pigem standard kodus pihkuirvitava fish.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #25
                      Re: Huvitavad nimed

                      Mulle meeldib Pokerstarsis ühe sepa nime point : I The Nuts I
                      Display pic on Usain Bolt ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Huvitavad nimed

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        Mulle meeldib Pokerstarsis ühe sepa nime point : I The Nuts I
                        Display pic on Usain Bolt ;D
                        Imelik, imelik. Starsis ka mängija I The King I

                        Comment

                        • stennn
                          PokkeriÕpetus.eu Coach
                          • Oct 2008
                          • 189

                          #27
                          Re: Huvitavad nimed

                          Algselt postitas ranka
                          Imelik, imelik. Starsis ka mängija I The King I
                          Rääkides temast. Istub ta hetkel scoopi low evendil minu lauas.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Huvitavad nimed

                            Algselt postitas stennn
                            Rääkides temast. Istub ta hetkel scoopi low evendil minu lauas.
                            Kunagi arvasin, et ta on jube solid mängija. Mängis mulle 100NL vastu, tundus selline tore vend olevat, et istub omas kivis, stäkib fishe ja kui mõni regular sandaaliga hakkab pähe astuma, siis oli võimeline tegema väga agresiivseid liigutusi.

                            TableRatings.com aga andis hoopis teistusguse info:
                            http://www.pokertableratings.com/overview/I+The+King+I'][/URL]

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: Huvitavad nimed

                              > Nikunlassi posted big blind ($1)

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #30
                                Re: Huvitavad nimed

                                Algselt postitas ranka
                                > Nikunlassi posted big blind ($1)
                                Keegi Liis Lassi fänn ;D

                                Comment

                                Working...