Grinder reminders

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #1

    Grinder reminders

    Tekkis lihtsalt idee küsida, et mis märkmeid te hoiate (kui üldse) endal monitori peal või kuskil, et meelde tuletada ja vigasid vältida, kui grind käib.
    Endal nt:
    betti või raise saad siis
    1) passiivne või agro?
    2) vbet või bluff?
    3) halvemad valuekäed ja paremad valuekäed
    ära fishi bluffi/semibluffi
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #2
    Re: Grinder reminders

    mul seinapeal notes on:
    -make hand easy to play myself and hard to opponent
    -no overthink
    -positsion
    -betsizing
    -no one bluffs

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: Grinder reminders

      Algselt postitas soouni Vaata postitust
      mul seinapeal notes on:
      -make hand easy to play myself and hard to opponent
      -no overthink
      -positsion
      -betsizing
      -no one bluffs
      Tahaks su non-showdown joont näha sellise mindsetiga

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Grinder reminders

        Just eile tegin mõned märkmed endale notepadi, mida enne sessi vaadata. Kaks esimest on kõige tähtsamad mu arust.

        * 2h sessid maksimaalselt. Taimer pane tööle.
        * Ei vaata cashieri sessi ajal mitte kordagi
        * Pead rohkem aware olema. Läbi otsuseid mõtlema ja mitte kohe callima.
        * Käed vaata läbi. Mõttega!
        * Ei spewi.
        * Vaata mõnda videot.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: Grinder reminders

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Tahaks su non-showdown joont näha sellise mindsetiga
          Micros võib vabalt nii mõelda, seal nagunii enamuses nonsd miinuses aga toodab sellele vaatamata

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6
            Re: Grinder reminders

            Algselt postitas soouni Vaata postitust
            mul seinapeal notes on:
            -make hand easy to play myself and hard to opponent
            -no overthink
            -positsion
            -betsizing
            -no one bluffs
            miks eelistad vigast inglise keelt eesti keelele?

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: Grinder reminders

              Algselt postitas ment52 Vaata postitust
              miks eelistad vigast inglise keelt eesti keelele?
              +1

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Grinder reminders

                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                +1

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Ma naersin kõhuli põrandal.

                Teemasse: 1 väga hea tip on see kui keegi riveril donkliidib AI siis vaata 3 korda oma käsi üle enne kui callima hakkad.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #9
                  Re: Grinder reminders

                  tõesti vabandan kui mu ingliskeel lonkab ja teiseks miks no one bluffs siis micros ma olen oma käsi väga palju üle mänginud ega uskunud neid siis see motiveeris omamoodi mind.

                  Comment

                  • Mr.Aria
                    Julm Donk
                    • Apr 2011
                    • 44

                    #10
                    Re: Grinder reminders

                    Parim mis kuulnud olen, on "Stay in the moment"

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #11
                      Re: Grinder reminders

                      plo hus push and pray

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #12
                        Re: Grinder reminders

                        Kui preflop pocketiga all-in ollakse, siis tuleb enda outse välja kisada- aitab tildi vastu!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: Grinder reminders

                          Mul on laual poolpõiki oleval vihikul suvaliselt vihikusse kritseldatud:"EI CALLI LIGHTILT ALGFAASIS", sinna peaks veel lisama:"EI CALLI LIGHTILT MICROMEESTE 3bet"

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #14
                            Re: Grinder reminders

                            Kunagi oli seina peale prinditud kui nl25 olin A4 kus oli mingi 15 punkti millest yritasin kinni pidada,koju j6uan kunagi siis postitan.

                            Comment

                            • Konso
                              Grinder
                              • Nov 2009
                              • 936

                              #15
                              Re: Grinder reminders

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Kui preflop pocketiga all-in ollakse, siis tuleb enda outse välja kisada- aitab tildi vastu!

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Päris korralik :D

                              Teemasse kah, endal on monitori küljes lipakas, kus kirjas: Kasuta oma ajusid :D

                              Comment

                              Working...