Tekkis lihtsalt idee küsida, et mis märkmeid te hoiate (kui üldse) endal monitori peal või kuskil, et meelde tuletada ja vigasid vältida, kui grind käib.
Endal nt:
betti või raise saad siis
1) passiivne või agro?
2) vbet või bluff?
3) halvemad valuekäed ja paremad valuekäed
ära fishi bluffi/semibluffi
Endal nt:
betti või raise saad siis
1) passiivne või agro?
2) vbet või bluff?
3) halvemad valuekäed ja paremad valuekäed
ära fishi bluffi/semibluffi
Comment