Re: Mindset ja muu
Ma arvan, et sain. Ma vaidlen sellele lihtsalt täielikult vastu. Minu meelest on just võitvad mängijad need, kes foorumeid mängitud käte kirjeldustega täidavad. Kaotajad eelistavad bad beat foorumeid. Esimesed siis postitavad käsi, sest leiavad, et nad võisid vea teha ning kahtlevad selles, kui hästi nad mängisid. Viimased näevad peamiselt käsi, kus neil ei vedanud.
Algselt postitas Imric

Comment