Mindset advice needed.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1

    Mindset advice needed.

    Tihti mängides on selline lugu, et näiteks kohe sessi alguses +3BI up tõmmates tekib tahtmine lauad kiiresti kinni panna. Põhjuseks on see, et kardan võidetud raha tagasi kaotada ( BRM on olemas ja pole underrolled ). Sessi aga miinusega alustades ei pane laudu kinni, vaid proovin kaotatud raha tagasi võita.
    Kuidas peaksin oma mõttemaailma muutma, kuna selline teguviis on kindlasti "mindset leak"?
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #2
    Re: Mindset advice needed.

    alati võid ju 5 minutit pausi teha korra ja siis edasi mängida

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #3
      Re: Mindset advice needed.

      Kogemus aitab, algul pressid vihaga edasi, kui kohe plussi saad, võitled iga minuti pärast. Kui korduvalt sarnane olukord on tekkinud ja oled ikka edasi mänginud, siis kaob mõte ära laudu kinni panna.

      Comment

      • numnuts
        Grinder
        • Dec 2010
        • 846

        #4
        Re: Mindset advice needed.

        imo easyest way seda lahendada, kui selline kerge kentsakas mindseti probleem on nii, et kui võidad kohe siis 10,20..40 kätt oled supertight...

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #5
          Re: Mindset advice needed.

          Alusta sellest, et ei aja kaotusi taga. Kui võitude kaotamise hirmus mindset halvaks läheb ja tõenäoliselt mäng kannatada saab ongi targem quittida ja hiljem lihtsalt uut sessi alustada.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: Mindset advice needed.

            Mul on midagi sarnast, aga natuke teisel kujul. Nimelt, kui võidan kohe alguses ja läheb hästi, siis mänguisu lihtsalt kaob ära ja lauad lähevad tõenäoliselt varsti ka kinni. Aga kui kaotan mitu BI, siis tuleb täiega mänguisu peale. Mitte isegi tagasi võitmise soov, aga lihtsalt tahtmine täiega mängida ja grindida, kui enne kaotamist oli ehk mõttes isegi lauad varsti kinni panna. Ei teagi, kas see on probleem ja kui tõsine. Aga muidu kaotus ja võit iseenesest mingisugust emotsiooni enam ei tekita, alles oli paar päeva tagasi rekordpäev, pärast sessi vaatan graafikut ja umbes 'meh, no tore on'. Ja samas suure downswingi kraatripõhjas olles on ka üldjuhul sama 'meh noh juhtub ikka'.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #7
              Re: Mindset advice needed.

              teema algatajale niipalju, et ära vahi hemi ega mängukassat grindimise ajal. Alguses vb suudad peas trackida palju võitnud või kaotanud oled, kuid peale paarisada kätt on asi sassis ja lased lihtsalt oma A game.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: Mindset advice needed.

                Mul sama probleem täpselt samal kujul, aga võitlen selle vastu ja kui kõik eeldused A gameks olemas siis lasen edasi aga jh +200 päevas juba tundub nii suur summa, et paneks parem lauad kinni:(

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: Mindset advice needed.

                  Ma loodan, et sa mängid pokkerit for long term? Peaksid endale siis selgeks tegema, et iga uus käsi on justkui uus algus, pole vahet mis juhtus eelmine käsi või 500 eelmist kätt ..sul on vaja teha vaid võimalikult palju õigeid otsuseid ja mitte lasta neid mõjutada hiljutistest sündmustest pokkerilauas. Muidugi kui oled kõvastu up ja tunned, et A game hakkab lagunema(hakkad protectima winningseid), siis pole muud kui kinni panna ära. Samas bankrolli kasvades ja olnud läbielanud suuri miinus ja pluss sesse, peaksid raha suhtes iseenesest immuunsemaks muutuma ja mitte mõtlema rahale mängu ajal vaid mängumärkidele ja A gamele. Bankrolli ja graafiku vaatamine pidevalt sessi ajal ei ole ka kindlasti soovitatav.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: Mindset advice needed.

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Ma loodan, et sa mängid pokkerit for long term? Peaksid endale siis selgeks tegema, et iga uus käsi on justkui uus algus, pole vahet mis juhtus eelmine käsi või 500 eelmist kätt ..sul on vaja teha vaid võimalikult palju õigeid otsuseid ja mitte lasta neid mõjutada hiljutistest sündmustest pokkerilauas. Muidugi kui oled kõvastu up ja tunned, et A game hakkab lagunema(hakkad protectima winningseid), siis pole muud kui kinni panna ära. Samas bankrolli kasvades ja olnud läbielanud suuri miinus ja pluss sesse, peaksid raha suhtes iseenesest immuunsemaks muutuma ja mitte mõtlema rahale mängu ajal vaid mängumärkidele ja A gamele. Bankrolli ja graafiku vaatamine pidevalt sessi ajal ei ole ka kindlasti soovitatav.
                    aga siis oleks note tegemine mõttetu.
                    pole ühtegi readi.

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #11
                      Re: Mindset advice needed.

                      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                      teema algatajale niipalju, et ära vahi hemi ega mängukassat grindimise ajal. Alguses vb suudad peas trackida palju võitnud või kaotanud oled, kuid peale paarisada kätt on asi sassis ja lased lihtsalt oma A game.
                      Saab raske olema, kuna ma olen harjunud umbes miljon korda sessi jooksul trackerit vaatama.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #12
                        Re: Mindset advice needed.

                        Proovi alguses nagu minagi. Kellaaeg on ekraanil näha ning sead endale reegli, et igal pooltunnil alles avad trackeri, hiljem igal täistunnil. Lõpuks saad sellest halvast harjumusest lahti.

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: Mindset advice needed.

                          Algselt postitas Char Vaata postitust
                          aga siis oleks note tegemine mõttetu.
                          pole ühtegi readi.
                          Lol ma mõtlesin, et emotsionaalselt ei mõjutaks eelnevad käed su mängu.

                          Comment

                          • sinisebra
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 54

                            #14
                            Re: Mindset advice needed.

                            Mul oli ka pikka aega sama probleem - kui mõne buy-ini võidan, siis edasi mängida ei taha. Kui olen paar buy-ini maas, siis mänguisu tõuseb.

                            Sellest probleemist aitas üle saada hea kujutlusvõime.
                            Lõin omale mõttes ettekujutuse, et ma olen 100'000 buy-ini miinuses.
                            Lõpuks oli nii, et isegi kui ma võitsin 4 buy-ini, siis ei tulnud mingit tahtmist grindimist lõpetada...

                            ...sest ma olin 99'996 buy-ini miinuses.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Mindset advice needed.

                              Ise üritan ka sessi seisu mitte vaadata (vahel ei tule välja obv), aga mulle meeldib mängitud käte arvu vaadata, sest siis tean kaua mänginud olen. Seda saab HEM-st teha (ilma $$$ seisu vaatamata) nii, et võtad 'reports' alt 'overall' reporti ja eemaldad sealt $$$ märgi ja paned filtriks "today" või "last x hours$.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...