Re: *** Märtsi graafikud ja aprilli eesmärgid***
Aasta algul võtsin nl25 shoti, jäin püsima ja kolmandat kuud järjest suutnud kasumit näidata, elu parim kuu so far siis. Kompasin ka nl50, kuid sattusin kohe KK-ga vs AA vs QQ ning ei hakanud mindsetiga riskima. Aprillis tahaks vähemalt sama hea mänguga jätkata.
Aasta algul võtsin nl25 shoti, jäin püsima ja kolmandat kuud järjest suutnud kasumit näidata, elu parim kuu so far siis. Kompasin ka nl50, kuid sattusin kohe KK-ga vs AA vs QQ ning ei hakanud mindsetiga riskima. Aprillis tahaks vähemalt sama hea mänguga jätkata.

Comment