<<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #61
    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

    Algselt postitas 5gww Vaata postitust
    ma vaatan et mendil on nl50-end miinuses, aga mid ja highstakes korralikult plussis, peab ka proovima, ma nl50-et nkn ei biidi, äkki olengi highstakes vend tegelt.
    Õige suhtumine, noorepere laen ja tuld

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #62
      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

      Ment kaotas see kuu 25 bi NL2-s seega hinges on ta fish.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #63
        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        Et kõik noored poisid, kes 20€ scammivad ja siis sellega gamblima lähevad, ei arvaks, et elu ongi Ment52, siis panen ka enda graafiku

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Tildiga pooleks?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #64
          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Tildiga pooleks?
          Tunnistan süüd :(

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #65
            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

            Veebruar läbi, üsna volüümi ja pokkerivaikne kuu üldse, mängisin ainult veebruari viimasel nädalal
            Kuna rolli polnud, hakkas asi pihta 15$st ning sealt edasi ta läks.
            Märtsi eesmärkideks:
            - 40k kätt
            - 80% mängida 20% õppida
            - NL20/NL30 proovida
            - Teha korralikku mängu

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #66
              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

              Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
              Tunnistan süüd :(
              Mis formaadis/limiidis? Buy-ine on ikka väga palju läinud vist. :\
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #67
                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                jube kuu. totaalne feil ja kavatsen ennast võistluse käigus kokku võtta. kuu alguses sattusin veits kehvema runi otsa ja poole kuu pealt oli mängitud 4k kätt. lõpus hakkasin punnitama ja sain plusspoolele, aga väga nutune seis. kuu kasum sama, mis NL5s oma algusaegadel.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                rakebacki ei tea. samapalju, kui profit ehk.

                järgmine kuu sooviks kindlasti neljakohalise teha + 50k kätt vähemalt mängida. olgu ma neetud, kui ma seda ei suuda.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #68
                  Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                  Up and down..veebr.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Volüüm oli väike, kuna 1/2 kuust oli töö.

                  - sng`d + rb,stellarid ~550$

                  Märts : volüüm, $X2.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #69
                    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                    Kuu -260 mänguliselt Paar boonust ja stellarit toovad asja kergelt plussi poolele. Uuel kuu teeme paremini. Raamat teist korda läbi lugeda, dragthebaris jälgida iga päev paar videot. Kahju ainult et seal FR suht vähe on minu tasemele.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #70
                      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                      Minu hõõrumistest võid lugeda @ http://hotcocacola.blogspot.com/2011...ruar-2011.html

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #71
                        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                        Ootan ajuvaba kommentaari teemale

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #72
                          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Mis formaadis/limiidis? Buy-ine on ikka väga palju läinud vist. :\
                          OT spoileris
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #73
                            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                            Elu parim kuu, loodan €25k projekti raames sama head tulemust näidata. Kuna kergelt ebausklik siis graafikut ei hakka panema :D

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #74
                              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                              Veebruari eesmärgid:
                              * NL100 ja kaotavaid sesse alla 1/3 <-- Success 24 sessi kokku ja neist miinusega 6, aga iseenesest nõme eesmärk ja rohkem sellist ei sea
                              * selgeks teha mis värk mul blindide pealt suurte kaotustega on ja analüüs ka siis blogisse kirjutada <-- naah, vaatasin, et see aasta kaotan SB pealt 26bb/100 ja BB pealt 36bb/100 seega blindide mänguga on kõik korras, eraldi analüüsi ei hakanud tegema.
                              * 3beti videod läbi vaadata ja õppida 3beted potides mängima.<-- fail, tõmbasin videod alla, esimest kahte vaatasin, tegemist mingi NL400-NL600 limiitidega ja tihti shorthanded lauas, täiesti teine maailm ehk mul kui NL100FRi mängijal polnud neist sittagi kasu.

                              Kuuga olen suht igati rahul, voluumi jäi väheks, kuna enamuse aja lasin ringi ja pidutsesin palju ja kuu alguses oli motivatsioon ka madal, samas kuu alguses oli tige hiiter, hiljem siis up-down, aga ei tunne et oleks kehva mängu oluliselt teinud, seega lihstalt kehv kaardijooks, viimastel päevadel andsin ka veidi kasumist ära, aga pole hullu.. winrate on siis 7,6bb/100, tunniteenistus $44/h + rakeback.. mida hing veel oskab tahta.. iga kuuga lähevad statid paremaks, punane joon läheb kenamaks ja winrate ka tõuseb, ilmselgelt hakkab mu aggrodonki stiil jälle tagasi tulema ja see stiil toodab:-D

                              mänguga: +$1345
                              rakeback: +$172
                              turnad -$16

                              kokku: +$1511

                              Ironmanist tegin Goldi ära, aga BlackCardist olen Grace Periodil ehk päevade keskmine kukkus alla 500.

                              graafik:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Märtsi eesmärgid:
                              * BlackCard membership uuesti tagasi grindida
                              * enda ja kotkas1000 video lõpuks koos kommentaaridega üles panna
                              * NL200 shot
                              * mingigi analüüs ka blogisse teha, kas blindide või EP kohta.

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #75
                                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                                Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                                Ootan ajuvaba kommentaari teemale

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                ootaks ka hea meelega, aga ajuvabal on suhtkoht pokkeri vaba kuu olnud. BE peaks tal see kuu olema. +- 10-20k.

                                Comment

                                Working...