<<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    <<< Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid >>>

    Jah, tsipa vara on, aga seoses reservi minekuga jätan läpaka täna koju ja ei pääse ise kuni laupäevani probably HEMile ligi, seega teen teema ära.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    [ ] Beadin pokkerit.
    [x] Saan aru, et ei oska mängida.
    [ ] Viitsin mänguga tegeleda.
    [x]Probably grindin breakevenilt kuni saan vanaisaks.


    Märtsis eesmärk on siis 1k eurot kasumit saada seoses €25k "Jälitajate" projektiga.
    [x] LOL


    Koos boonustega jäi kuu +€61.
    Platinumstari sain kätte vähemalt.
    Edaspidi tahaks breakevenina kyttes seda staatust hoida, siis saaks
    vähemalt boonustest mingit kommiraha.


    Ja ka märtsikuu pakun $50 esimesele inimesele, kes toob välja, et ma mängin/olen mänginud onlines enda raha eest midagi muud kui 6max cashi. NB! Erandiks jääb märtsi kuus Sunday $5M ja selle satikad, mida ma vb proovin toksida.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

    Nii palju siis 3k$ kätte saamisest :(.Nagu graafikult näha siis pmst olin miski 2.5k$ up ja see nv kaotasin selle kõik mis seal downer on.Deep laudades mängimine pmst,FML.
    Koos RB-ga törts üle 2k$ vast up,aga siiski kassis julmalt ära,et stop lossi ei respektinud see nv ja obv olin ka veits tiltis.
    NL50 FR siis kuni 9 lauda ainult mängitud,suht harva 12 ka nv-sl.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Märtsis kindlasti üritan mitte näppida neid deep laudu.
    Rohkem ei teagi...plaan oli NL100 muidu shotid võtta miski järgmine nv,aga pärast siukest downerit ma vaevalt seda teen.Paar päeva teen pausi ka nüüd,üledoos on lihtsalt ja ei suuda lauda istuda :/.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #3
      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

      Veebruar:
      *Volüümi eesmärk sai täidetud, mängukvaliteet ei olnud väga hea. Eriti üks kole -10bi päev kuu keskel.
      *Non-SD jäi napilt -10bb/100 kanti, millega ei ole eriti rahul.
      *Napsuga läks natuke liiale kuu lõpus.
      Hindeks 3.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      +$1k rb ja muu stuff.

      Märts:
      *Mängida vähemalt 50k kätt.
      *Mitte juua tilkagi kanget alkoholi.
      *Süüa võimalikult kvaliteetselt ja magada palju = võimalikult head mängu näidata.
      Last edited by Spewmonkey; 27.02.11, 12:13.

      Comment

      • neeme
        Grinder
        • Nov 2008
        • 540

        #4
        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

        Numbriliselt võib kuuga ju rahul olla.
        Pole viimane nädal pmst mängind, enne märtsi algust ei plaani mängida ka ilmselt.
        Kui välja jätta see 2k$ downer siis suht normaalne kuu. Vahepeal lootsin isegi 8-10k$ kuud, aga misseal ikka, ega see tulemata jää loodetavasti.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Märts:
        Mingi samasugune kuu võiks olla ilma sellise downeri ja half-tiltita.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #5
          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

          CoNsTaNtTiLT
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

            Veebruar mängisin NL5-100.Läks normaalselt.http://www.upload.ee/image/1157533/B...nds_Played.png Kuna kõrgemates limiitides kipun gamblema,siis eesmärke enam ei sea ja toksin oma lõbuks siin ja seal.

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

              Algselt postitas lebovend Vaata postitust
              Jah, tsipa vara on, aga seoses reservi minekuga jätan läpaka täna koju ja ei pääse ise kuni laupäevani probably HEMile ligi, seega teen teema ära.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              [ ] Beadin pokkerit.
              [x] Saan aru, et ei oska mängida.
              [ ] Viitsin mänguga tegeleda.
              [x]Probably grindin breakevenilt kuni saan vanaisaks.


              Märtsis eesmärk on siis 1k eurot kasumit saada seoses €25k "Jälitajate" projektiga.
              [x] LOL


              Koos boonustega jäi kuu +€61.
              Platinumstari sain kätte vähemalt.
              Edaspidi tahaks breakevenina kyttes seda staatust hoida, siis saaks
              vähemalt boonustest mingit kommiraha.


              Ja ka märtsikuu pakun $50 esimesele inimesele, kes toob välja, et ma mängin/olen mänginud onlines enda raha eest midagi muud kui 6max cashi. NB! Erandiks jääb märtsi kuus Sunday $5M ja selle satikad, mida ma vb proovin toksida.
              Hmm kindel, et jälitajate projektiga endale pisut liiga suurt tükki ei haaranud?
              Veel on aega loobuda ja sooviks, et kogu projekt õnenstuks ka.

              EDIT: Ära võta seda valesti, see polnud mõeldud üleolevalt vms. Lihtsalt mõtle kainelt läbi kas sa suudad 2 kuud enda parimat pokkerit näidata (ise kirjutasid, et ei viitsi)
              Last edited by KristjanLaas; 27.02.11, 16:36.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #8
                Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                Veebruari eesmärgid olid:
                [ ] 600+ husng FAIL
                [ ] Mitte mängida mingit muud formaati FAIL
                [ ] Hoida solid mindsetti terve kuu FAIL


                husng:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                cash:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                + 148$ starsis fpp-dega gamblemine
                + 104$ boonused ja rb


                Kuu kokku: 597$

                Esimene enamvähem kuu..



                Märtsi eesmärgid:
                [ ] 30BI roll nl50 HU jaoks
                [ ] Mängin ainult HU
                [ ] Järjepidevus!!!

                Comment

                • Pudgehook
                  Jube Noob
                  • Apr 2010
                  • 190

                  #9
                  Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  kuu oli huvitav,avastasin enda jaoks short stackimise ja tegin põhilise raha sellega.

                  *100 tundi pokkerit
                  *500$+ kuu
                  *mängida ainult full ringi
                  75 tundi tuli ainult
                  profit umbes 700$ koos rakebackiga
                  ainult full ringi mängimine siiski ei õnnestunud,mängisin ühe turna ja omahat päris palju


                  uued eesmärgid:
                  125 tundi pokkerit
                  500$ kuu
                  õppida võiks ka veidi.

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #10
                    Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                    hetkel siis mänguline kasum 2,1k daala ja rb 450 daala. kuu teine pool oli väga masendav, nii et midagi erilist ei ole.
                    märtsi eeesmärk on teha võimalikult head mängu, ja vb isegi nl200-t proovida.

                    /peab vaatama järgi kui andekad need nl200 regularid on siis.
                    Last edited by 5gww; 27.02.11, 17:07.

                    Comment

                    • Nokia555
                      Räme Fish
                      • Feb 2011
                      • 1

                      #11
                      Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                      minu väike tagasihoidlik fail siis :D

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #12
                        Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        Hmm kindel, et jälitajate projektiga endale pisut liiga suurt tükki ei haaranud?
                        Veel on aega loobuda ja sooviks, et kogu projekt õnenstuks ka.

                        EDIT: Ära võta seda valesti, see polnud mõeldud üleolevalt vms. Lihtsalt mõtle kainelt läbi kas sa suudad 2 kuud enda parimat pokkerit näidata (ise kirjutasid, et ei viitsi)
                        ma ootan heateri 2ra, siis tuleb ilusti 2ra. detsembris tuli ju. ja vahepeal pole ma oma m2ngu muutnud, ega ka m2nguformaati.
                        t6sisemalt muidugi r22kides, siis ma usun, et see projekt motiveerib rohkem k2ike l2bi m6tlema ja kyll hakkab tulema. moti p2rast ma osa soovisingi v6tta sellest projektist ju.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #13
                          Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                          Graafikut ei pane, kuna kolisin just Cake'ist PokerStarsi ja käsi on vääääga vähe.

                          Aga märtsi tagasihoidlikud eesmärgid enda jaoks:

                          [ ] 20k kätt mängida
                          [ ] Positiivne tulemus kuu lõpuks
                          [ ] ÕPPIDA ÕPPIDA, ÕPPIDA

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                            Luckbox töötas hästi ja tuli 5.5k$.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: &lt;&lt;&lt; Veebruari graafikud ja märtsi eesmärgid &gt;&gt;&gt;

                              Mehine!

                              Comment

                              Working...