*** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aristotep
    Grinder
    • Oct 2008
    • 605

    #16
    Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

    Detsembri eesmärgid: FAIL

    Jaanuari eesmärgiks on mitte failida.

    [img width=640 height=463]http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/detsembrigraph-1.gif[/img]

    [img width=750 height=51]http://i452.photobucket.com/albums/qq247/Aristotep/detsember.jpg[/img]

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

      Detsembriks eesmärke ei olnud.. tahtsin aint 100 euri täis saada, et NL10 laudadesse liikuda.. see eesmärk sai täidetud..

      Jaanuari eesmärgid:
      * ei tohi lõpetada miinuses obv
      * mängida vähemalt 20k kätt
      * saada esimest korda ka rakebacki.. hetkel siis perioodi kohta maksimaalselt $60 taala raket maksnud
      * NL10 bb/100 kohta saada vähemalt 9

      detsembri graafikud ja statid.. andke statide pihta turmtuld...

      [img width=750 height=568]http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/graaf_detsember_2008.jpg[/img]

      [img width=750 height=75]http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/stats_destember_2008.jpg[/img]

      statside pilt lingina: http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/...ember_2008.jpg

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #18
        Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

        Detsember:

        * Mängida vähemalt 20k käsi - Tehtud
        * Töötada läbi vähemalt 50% No Limit HoldEm: Theory and Practice Failed-Ei olnud ei aega ega ka viitsimist, praeguse seisuga lükkan selle edasi suveks
        * Viia oma bankroll 800$ peale. Tehtud

        Detsembri kuu graafik:
        [img width=750 height=418]http://img57.imageshack.us/img57/9412/detsemberoz8.gif[/img]

        Jaanuar:

        *Viia oma bankroll 1200$ peale ning sealt peale hakata grindima juba NL30
        *Mõelda rohkem läbi oma otsused mängimise ajal
        *Mitte mängida väsinud peaga

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #19
          Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

          Minu statid ja graafikud leiab siit. :)

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

            [img width=750 height=433]http://img246.imageshack.us/img246/9885/decemberau3.png[/img]

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #21
              Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

              Pole midagi õelda, detsember oli huvitav kuu
              35% HU
              55% 6 max
              10% FR

              Stars
              [img width=715 height=463]http://img390.imageshack.us/img390/1593/detsgraafikkogues4.jpg[/img]

              Full tilt
              [img width=676 height=488]http://img78.imageshack.us/img78/7896/detsember27vk5.jpg[/img]

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #22
                Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                fuck mees, sa v6tad kokku ennast! eksole ju?!

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #23
                  Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                  Algselt postitas lebovend
                  fuck mees, sa v6tad kokku ennast! eksole ju?!
                  Ma pole kunagi koost ära olnudki :P

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #24
                    Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                    Algselt postitas Davy
                    Ma pole kunagi koost ära olnudki :P
                    Cmon man, päriselt...mis sa teed praegu, et seda jama muuta? Saad ju isegi aru, et selline graph ei ole normaalne. Ma ei mõtle seda paha pärast, lihtsalt ma keeldun uskumast, et selline langus võib lambist tulla ja meid kõiki tabada. Aniways, stay positive! :)

                    Comment

                    • leits

                      #25
                      Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                      Detsembri eesmärk oli 2k$ teha, ei õnnestunud. Viimane nädal vist ei mänginud üldse. Jaanuari eesmärk:
                      *10k kätt (sess, ei saa rohkem).
                      *+1k$

                      [img width=750 height=386]http://img227.imageshack.us/img227/7307/failjp8.jpg[/img]
                      [img width=750 height=14]http://img227.imageshack.us/img227/failjp8.jpg/1/w1020.png[/img]

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #26
                        Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                        Algselt postitas CTXrix
                        Cmon man, päriselt...mis sa teed praegu, et seda jama muuta? Saad ju isegi aru, et selline graph ei ole normaalne. Ma ei mõtle seda paha pärast, lihtsalt ma keeldun uskumast, et selline langus võib lambist tulla ja meid kõiki tabada. Aniways, stay positive! :)
                        Rohkem variatsiionirikkad mängu tüübid , 1/3ndik swongist lihtsalt bad või kaheldav play... ja alljärgnev graafik ei tohiks ju tunduda enam nii kohutavalt uskumatu.

                        [img width=600 height=427]http://img184.imageshack.us/img184/9856/3kuudgraafikkogukm4.jpg[/img]

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #27
                          Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                          Kas on üldse mõtet mängida sellist mängu, mis on nii variatsioonirohke? Mitu kätt peaks mängima, et tulemused koonduksid keskmise suunas ja kasum näha oleks?

                          Matemaatiliselt on variatsioon miski, mis lühiajaliselt rikub keskmist. See, mis tuleb välja pikaajaliselt (suhteliselt sirge joon) on juba trend.

                          Iseasi, mis on pokkeris pikaajalisus. 45/55 coinflipid või olukorrad peaksid juba 500 flipi juures üsna ilusasti trendi näitama ülessepoole.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #28
                            Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                            Algselt postitas Davy
                            Rohkem variatsiionirikkad mängu tüübid , 1/3ndik swongist lihtsalt bad või kaheldav play... ja alljärgnev graafik ei tohiks ju tunduda enam nii kohutavalt uskumatu.

                            [img width=600 height=427]http://img184.imageshack.us/img184/9856/3kuudgraafikkogukm4.jpg[/img]
                            Njaa, seda graafikut vaadates jääb jah teine mulje. Ja päriselt ka - ega ma siis kuidagi paha pärast, lihtsalt üllatavalt suur swong tundus. Edu!

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #29
                              Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                              teema pealkirjas viimasest s6nast on t2ht puudu.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #30
                                Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                                Pole varem eesmärke teinud nüüd teen.

                                Jaanuari eesmärgid siis :
                                15k kätt mängida
                                Banrkoll : 300dollari peale
                                Boonus lahti mängida toweris

                                Panen enda Detsembri Toweri graafiku ka siis , väga palju käsi pole aga midagi siiski!
                                [img width=150 height=80]http://img379.imageshack.us/img379/158/detsemberjd2.th.jpg[/img]

                                Comment

                                Working...