*** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #31
    Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

    Minu detsember
    Eesmärk oli mängu õppida: Success
    Jaanuari eesmärk : BR saada 400$ peale

    Graafikud pole täpsed kuna HEM paneb segast Towerist importimisega

    [img width=150 height=128]http://img148.imageshack.us/img148/682/detsemberzq1.th.jpg[/img]


    [img width=150 height=9]http://img148.imageshack.us/img148/6818/detssw3.th.jpg[/img]

    BR:191$

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #32
      Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

      Nii. Aastavahetus üle elatud ja saab nüüd eelmise kuu kokku võtta. Graafikud ja statid lisan hiljem, hetkel teises arvutis.

      Detsembri eesmärgid ka:

      * Arvatavasti vähem aega mängimiseks kui Novembris, seega 30k kätt sooviks läbi mängida.
      Winrate NL10s kõvasti ülesse, 6bb/100-le ei olnud see, mida soovisin.
      Kolida Towerisse üle ja kohaneda ilusti.

      Õppida ja veelkord õppida postflop mängu. Sealhulgas lugeda lõpuni ka Harrington Cash'i esimene osa.
      Kui soovin alles 40BI'ga NL20 liikuda, siis peaks reaalne olema ka piisava BR kogumine NL20 jaoks Jaanuari alguseks.

      [img width=750 height=508]http://img218.imageshack.us/img218/9238/detsembrigraafikff5.jpg[/img]
      [img width=750 height=17]http://img218.imageshack.us/img218/detsembrigraafikff5.jpg/1/w882.png[/img]

      [img width=565 height=121]http://img66.imageshack.us/img66/9636/detsembristatidhm9.jpg[/img]
      [img width=565 height=20]http://img66.imageshack.us/img66/detsembristatidhm9.jpg/1/w565.png[/img]

      Mingit rämedat faili ei tulnudki. Sain kõik mis tahtsin tehtud. Ainult Harringtonist on 50 lehte lugemata.
      Käed sain pmst tehtud, cashoutid Starsist panka, sealt MB'sse ja siis Towerisse võtsid ka omajagu. Ühesõnaga mängisin umbes poole kuuga need 30k kätt ära.
      Winrate tõusis, mingit rämedat runni ka ei sattunud sekka, seega sellepoolest positiivne.
      Toweris olen kohal, 40+ BI nl20 jaoks on koos ja mängin seal viimased nädal, kaks.


      Jaanuari eesmärgid:

      Mängida 40k kätt. Tahaks rohkem, kuid reaalsuses on Ülikoolis siiski sess. Sellega clearida 2 boonust, mis hetkel järjest tulekul Toweris.
      Koos boonustega kuu teenistus 750$+.
      Hakata aktiivsemaks ka 2+2 strateegia foorumites.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #33
        Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

        Detsember oli üldiselt fail, mängisin Trios vähe käsi ning krdi VIP klubi pärast üritasin vahepeal FL'i mängida, kus algus oli ok , aga siis tuli -180 Euri sess ja jätsin selle asja sinnapaika, käigu põrgu see VIP klubi ja 150 Eurine boonus .

        Pokerstarsis katsetasin NL100 ning seniste katsetuste põhjal võib öelda, et kui ma lõpux Pokerstarsis foldima õpin, siis läheb asi käima.
        Aga need vähesed käed, mis ma Trios NL50's mängisin, need on A+, tõeliselt head mängu tegin ja seda on ka graafikust näha, alguses väike tagasi nulli kukkumine oli enda viga, tegin oma Pokerstarsi stiili seal mingi TPTK'ga vms :)

        Jaanuariks ma eesmärke parem ei sea, sest jaanuaris lõpupoole tuleb ka exam läbida ja parem on endale mitte survet tekitada mingite eesmärkidega, aga muidu järan esialgu edasi NL100 PS'is ning kui oma Stop lossini ei jõua jaanuari kuu jooxul, siis panen aasta eesmärgid kirja :)

        Aga muidu kuskilt võix siiski aega leida Triobetis ka mängimiseks ning teex oma BRi kuskil 2k$ peale, et olex väike reserv raha olemas seal, ülihea välja kanda sealt kui mõni nädal söögiraha vähex jääb :)


        Graafik siis NL50 ning üx NL100 sess, mis oli kuskil +120$
        [img width=750 height=426]http://www.hot.ee/rudi1//Detsember%20Trios.jpg[/img]

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #34
          Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

          Detsember oli minu parim kuu pokkeris ning tõele au andes ega neid kuid polegi eriti palju kokku olnud.
          Mängisin väga palju ning põhimõtteliselt võib minu kuu jagada kolmeks:
          1.) Triobeti re-load lahtimängimine
          2.) Unibeti Winter Wonderi kampaania
          3.) Unibeti sing-up boonuse lahtimängimine

          Mänguliselt tegelesin palju uute asjade katsetamisega, olin üliagressiivne ja väga kergelt läksin tõmmete ja blufiga broke`i. Tänu sellele maksti pmst kõik mu head käed välja. Mängisin kohati halva enesetundega lauas kuna töö vajas tegemist ning oli vaja teatud arv käsi läbi mängida ning siis on väga raske teha oma parimat mängu eriti olles agressiivne. Kaotasin väga palju raha tänu boonuste jahtimisele kuid eesmärk pühitseb abinõu ja kokkuvõttes oli see kasulik sümbioos.

          Graafikuid näidata ei ole.

          Mänguline kasum sellest hoolimata oli minu arvates väga hea arvestades limiite NL4-NL20: 1039$ sh. RB u. 100$
          Boonustest kogunes 1225$
          KOKKU: 2264$

          Peab meeldima. Üks tähtsamaid asju kogu kuu jooksul oli see, et puhkasin jõulude ja aastavahetuse ajal täiega.


          Jaanuarikuu eesmärgid ilmselt alles kujunevad välja. Olen selle kuu eesmärkideks siiski seadnud õppimise esmajärjekorda. Võimalik, et mängin väga vähe ning õpin rohkem. Seega ilmselt mängulised kasumid tulevad suht väikesed. Tegin endale kohustuseks IGA PÄEV lugeda pokkeriõpikuid enne sessi 2-3h. Sess ise oleks sel juhul nagu magustoit. Enne töö ja pärast lõbu. See "küll siis õpin kui aega leiab" jääbki painama ning tegelikult ei leiagi seda aega kunagi.
          Tellisin saadud kasumi eest ära 24" monitori ja veits muud tehnikat ning BR seega ikkagi vilets. Aga oli vaja. Samuti kui saan pangaga oma krediitkaardi asjad korda muretsen kohe ka HEM-i.

          Seega:

          1.) Õppida ja läbi töötada oma ammu ostetud raamatuid. Mul on komme endale kõik läbi tõlkida nii, et mitte ükski sõna või lause ei jääks selgusetuks. Samuti kirjutan harilikuga juurde kõik tõlked ja enda kommentaarid, joonin alla ja mõtestan enda jaoks läbi. Seega võtab minu jaoks ühe raamatu läbi lugemine väga kaua aega. Samas peaks asjast 100% ka kasu olema. Ma lihtsalt ei suuda lugeda raamatuid läbi sirvides. Olen nõmedalt põhjalik.
          2.) Teha selgeks HEM.
          3.) Sisse töötada 16-24 tablemised. Siiani olen 8-10 tablenud läpakaga ning ausalt öeldes on kogu aeg igav!! Seega võtan lisaks primale ka paralleelselt muud toad ette.


          Naljakas mõelda, et siiamaani pole ma lugenud ühtegi pokkeriõpikut ega kasutanud ühtegi abiprogrammi. Samuti grindinud läpakaga.
          Jaanuarikuu jooksul on seega eesmärk saada "normaalseks pokkerimängijaks".

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

            Algselt postitas Keiss
            Tegin endale kohustuseks IGA PÄEV lugeda pokkeriõpikuid enne sessi 2-3h. Sess ise oleks sel juhul nagu magustoit. Enne töö ja pärast lõbu. See "küll siis õpin kui aega leiab" jääbki painama ning tegelikult ei leiagi seda aega kunagi.

            Mul on komme endale kõik läbi tõlkida nii, et mitte ükski sõna või lause ei jääks selgusetuks. Samuti kirjutan harilikuga juurde kõik tõlked ja enda kommentaarid, joonin alla ja mõtestan enda jaoks läbi. Seega võtab minu jaoks ühe raamatu läbi lugemine väga kaua aega. Samas peaks asjast 100% ka kasu olema. Ma lihtsalt ei suuda lugeda raamatuid läbi sirvides. Olen nõmedalt põhjalik.
            Wow :o
            Respect kui sellega hakkama saad ja tegelikult see enne töö ja pärast lõbu nipp võib jube kasulik olla :P

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

              Algselt postitas Keiss
              Detsember oli minu parim kuu pokkeris ning tõele au andes ega neid kuid polegi eriti palju kokku olnud.
              Mängisin väga palju ning põhimõtteliselt võib minu kuu jagada kolmeks:
              1.) Triobeti re-load lahtimängimine
              2.) Unibeti Winter Wonderi kampaania
              3.) Unibeti sing-up boonuse lahtimängimine

              Mänguliselt tegelesin palju uute asjade katsetamisega, olin üliagressiivne ja väga kergelt läksin tõmmete ja blufiga broke`i. Tänu sellele maksti pmst kõik mu head käed välja. Mängisin kohati halva enesetundega lauas kuna töö vajas tegemist ning oli vaja teatud arv käsi läbi mängida ning siis on väga raske teha oma parimat mängu eriti olles agressiivne. Kaotasin väga palju raha tänu boonuste jahtimisele kuid eesmärk pühitseb abinõu ja kokkuvõttes oli see kasulik sümbioos.

              Graafikuid näidata ei ole.

              Mänguline kasum sellest hoolimata oli minu arvates väga hea arvestades limiite NL4-NL20: 1039$ sh. RB u. 100$
              Boonustest kogunes 1225$
              KOKKU: 2264$

              Peab meeldima. Üks tähtsamaid asju kogu kuu jooksul oli see, et puhkasin jõulude ja aastavahetuse ajal täiega.


              Jaanuarikuu eesmärgid ilmselt alles kujunevad välja. Olen selle kuu eesmärkideks siiski seadnud õppimise esmajärjekorda. Võimalik, et mängin väga vähe ning õpin rohkem. Seega ilmselt mängulised kasumid tulevad suht väikesed. Tegin endale kohustuseks IGA PÄEV lugeda pokkeriõpikuid enne sessi 2-3h. Sess ise oleks sel juhul nagu magustoit. Enne töö ja pärast lõbu. See "küll siis õpin kui aega leiab" jääbki painama ning tegelikult ei leiagi seda aega kunagi.
              Tellisin saadud kasumi eest ära 24" monitori ja veits muud tehnikat ning BR seega ikkagi vilets. Aga oli vaja. Samuti kui saan pangaga oma krediitkaardi asjad korda muretsen kohe ka HEM-i.

              Seega:

              1.) Õppida ja läbi töötada oma ammu ostetud raamatuid. Mul on komme endale kõik läbi tõlkida nii, et mitte ükski sõna või lause ei jääks selgusetuks. Samuti kirjutan harilikuga juurde kõik tõlked ja enda kommentaarid, joonin alla ja mõtestan enda jaoks läbi. Seega võtab minu jaoks ühe raamatu läbi lugemine väga kaua aega. Samas peaks asjast 100% ka kasu olema. Ma lihtsalt ei suuda lugeda raamatuid läbi sirvides. Olen nõmedalt põhjalik.
              2.) Teha selgeks HEM.
              3.) Sisse töötada 16-24 tablemised. Siiani olen 8-10 tablenud läpakaga ning ausalt öeldes on kogu aeg igav!! Seega võtan lisaks primale ka paralleelselt muud toad ette.


              Naljakas mõelda, et siiamaani pole ma lugenud ühtegi pokkeriõpikut ega kasutanud ühtegi abiprogrammi. Samuti grindinud läpakaga.
              Jaanuarikuu jooksul on seega eesmärk saada "normaalseks pokkerimängijaks".
              Keiss oled tubli igati, said ennem juba hakkama, siis nüüd peale HEMi ostmist ja raamatute lugemist, monitori soetamist, mis võimaldab rohkem laudu mängida ja grindida väiksemad limiidid kiiremini läbi, peaksid tegema enda pokkerimängija karjääris suure hüppe.

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #37
                Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                Ilma HEMita, mikros 9-tabledes üle 2k USD, are you freaking kiddin me ;D

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #38
                  Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                  Mänguliselt veits alla 1000$, aga seda ka boonuste hooramise tõttu tihti idiootset mängu tehes. Ei näe küll midagi erilist tulemustes Väga väga palju saaks paremini. Sõber, kelle algul pokkeri juurde suunasin ja esmased juhtnöörid jagasin teenis kokkuvõttes eelmine kuu ca 300$ vähem ainult. Minu teada pole ta ühtegi foorumissegi reganud ja ei tea, mis see HEM ongi üldse, vaikselt grindib ainult ;D

                  Comment

                  • farik666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 834

                    #39
                    Re: *** Detsembri Graafikud/Jaanuari Eesmärgi ***

                    DETSEMBER:

                    [img width=750 height=462]http://www.hot.ee/farik666//detsember_08.jpg[/img]

                    [img width=750 height=290]http://www.hot.ee/farik666//dets_reports.jpg[/img]

                    Detsembri esimesed 5 päeva tegin super mängu enda arust.. ja terve järgnev kuu täielik FAIL.. braindead nagu oleksin.. ei biidi NL10 starsis või siis break-even mäng... kuu keskel ei mängind pmõtselt üldse.. ja kuu lõpu poole sai ikka bankrolli reeglit mindud lõhkuma ja NL25 ja NL50 lolli minna mängima... see on see kiire tõus ja langus graafikul...

                    Pmõtselt panen ise põhjuseks pühade aegu sogase peaga mängimise...väsinud olles... liiga palju laudu korraga (vahepeal 16)...

                    Edaspidi jätkan Starsis NL10 ja max 8 lauda... see kuu olen 2 päeva teind 5-6 laual ja silmagamärgatav kasum on sees.. niiet rõhk läheb kvaliteedile mitte kvantiteedile.. ja proovin hoida pokkerit ka nii et oleks minginegi MOTIVATSIOON, sest kui mängida iga päev ja break-even sis kaob täielik isu.. õnneks sain tööle, kus tööpäeva pikkus on 12-14 tundi..niiet osadel päevadel ei saa üldse pokkerit mängida... see eest on vabadel päevadel isu ja tahtmine suurem..

                    Ootan proffidelt kommentaare ja näpunäiteid, aitäh!

                    Comment

                    Working...