Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---
Kusjuures spewmonkey sa võiks oma leveldamised lõpetada ja sa ei pea demonstreerima oma photoshopi skilli. hui sa tais niipalju teenid...
ok jk, hea tuju mul, knea kuu sul, ma armastan sind! :)
Kusjuures spewmonkey sa võiks oma leveldamised lõpetada ja sa ei pea demonstreerima oma photoshopi skilli. hui sa tais niipalju teenid...
ok jk, hea tuju mul, knea kuu sul, ma armastan sind! :)









Comment