--- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

    Kusjuures spewmonkey sa võiks oma leveldamised lõpetada ja sa ei pea demonstreerima oma photoshopi skilli. hui sa tais niipalju teenid...

    ok jk, hea tuju mul, knea kuu sul, ma armastan sind! :)

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #17
      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Kusjuures spewmonkey sa võiks oma leveldamised lõpetada ja sa ei pea demonstreerima oma photoshopi skilli. hui sa tais niipalju teenid...

      ok jk, hea tuju mul, knea kuu sul, ma armastan sind! :)
      Ma lähen toon ka pudeli poest ära selle jutu peale :)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #18
        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        .

        Super töö. Koletis graph on ette näidata. Mu iidol ja coach

        Comment

        • Pudgehook
          Jube Noob
          • Apr 2010
          • 190

          #19
          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---


          nl10 full ring ja nl10 200bb deep hu
          rakeback+boonused= 0 turnadega -35$
          sain isegi eesmärgid enamvähem täidetud
          hemi triali ajal pt3 raha koguda(ostsin ikkagi hemi endale,hakkas rohkem meeldima)
          rahavad välja ja rakeback (tänaseks on rakeback olemas)

          uued eesmärgid:
          *100 tundi pokkerit
          *500$+ kuu
          *mängida ainult full ringi

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #20
            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Wp. Mis su wr NL50-100 on?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #21
              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

              Well Well Well. Uuel aastal uued lollid ideed. Bankrollita nl50 hu siis nimeks, otsisin veel rumalamaid kui ma ise ja tegin proovi. Mindset on jätkuvalt probleemiks, aga ma loodan, et saan selle siiski paremaks.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Turniirid siis kokku +ca 1000€, oli vist toimiv luckbox või lihtsalt minu aeg võita.
              Rakeback 493.35+28.61+22.71+24.24 =568.91€
              Kokku siis +1319.14€ (kerge kõikumisega, turniirid +-25€)

              Uueks kuuks on varutud Moshmani Hu cashi raamat, mille proovin läbi töötada.Kindlasti veel mõni video, Meelise ja Ranka video oli väga helpful see kuu(tulemuses kahjuks ei kajastu).
              Kindlasti tahaksin ka rahamängudes plussi jääda. Eesmärgiks võtan siis 20k käsi.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #22
                Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                Hoiatuseks endale ja teistele. Ainult selle pärast panengi.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #23
                  Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                  Suht inetu graafik seekord, aga boonuste ja rakebackiga tuleb ikka üle 10k kokku. Loodetavasti veebruaris suudab volüümi veidi tõsta.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    Suht inetu graafik seekord, aga boonuste ja rakebackiga tuleb ikka üle 10k kokku. Loodetavasti veebruaris suudab volüümi veidi tõsta.
                    See multilimiidid teevadki graafiku inetuks. BB-des peaks olema suht kena?

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #25
                      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                      Algselt postitas camu Vaata postitust
                      Hoiatuseks endale ja teistele. Ainult selle pärast panengi.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Läksid õlise peaga HU-d donkama.Minu graafikutel väljendub see nii ja umbes pooltel kordades ka vastupidises suunas.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #26
                        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Wp. Mis su wr NL50-100 on?
                        NL50 on 13.5bb/100 see kuu, see on suht täpne. NL100 24bb/100 on obv heater, õige on kuskil 7-8bb/100, aga 10+ peale tahaks lähiajal saada. Vahelduseks oman ma peaaegu bankrolli.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #27
                          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                          Parim kuu siiani.

                          husng-d
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          hu cash
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          pluss veel 2 suurimat online hitti järjest mtt-lt

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          lisaks veel rakeback $400.

                          Kokku: $13 000 +
                          Last edited by andu_andu; 31.01.11, 15:14.

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #28
                            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                            nice andu:) oskad ilusti beatida ju neid superhyper turbosi. starting stack 300 ja see kinni panna. pole üldse paha

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #29
                              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                              nice andu:) oskad ilusti beatida ju neid superhyper turbosi. starting stack 300 ja see kinni panna. pole üldse paha
                              Offtopic, a starting stack 500 FullTilt.
                              Minu halb misread :(. My bad ühesõnaga.
                              Last edited by -andres-; 31.01.11, 16:17.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                                Pole paha andu_andu, muideks PTR pakub sellist venda välja andu_alex. See su homie? :)

                                PS! Mis saidil HU-d mängid ja mis limiiti?

                                Comment

                                Working...