--- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

    Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    ty :-)
    Tubli olid ikkagi. Ptv.

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #47
      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

      Ise olen rahul. Tulin terve detsembri väldanud ning jaanuari alguseski kummitanud vabalangusest välja. Seda pärast saba jalge vahel NL5st NL2te tagasi suundumist. Lisaks hakkasin senise kahe laua asemel kolmel mängima. WOOOT!

      Arvan, et grindin nädala-paar veel NL2s ja siis võtan uue shoti NL5te. Ehk läheb seekord paremini. Eelmine kord pidasin seal vastu kaks kuud. Novembris jooksis graafik kenasti üles, detsembris sama kiiresti alla. Kuigi...ma võiks ju idee järgi NL5te biitida, kui mul NL2 bb/100 on 14000 käe kohta 8.02bb/100.

      Graafik kah:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by Nozzu; 31.01.11, 19:13.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #48
        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

        btw kaua pokkeriga tegelenud oled?

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #49
          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

          NL50 häving
          NL25 häving
          RB kuskil 1K$
          kuu kokku koos rakebackiga miski -400$
          Õppida on veel palju, eriti õigel ajal sessi lõpetamist. Miinussesse ei suuda õigel ajal lõpetada ja tulid siuksed -10Bi -11Bi monstersessid. Oli ka kogu kuu vältav downswing mis sai läbi ca 4-5 päeva tagasi. Miski 800daala alla EV

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #50
            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            btw kaua pokkeriga tegelenud oled?
            Piinlik vastata sellele küsimusele. 2007. aasta oktoobrist :)))(tegelt kah purskusin praegu isegi naerma kui vanast blogist selle daatumi leidsin) Aga alles sel sügisel hakkasin NLi mängima. Varem üritasin end edutult limitis teostada. Noh, vähemalt on mul hobuse kannatus....
            Last edited by Nozzu; 31.01.11, 19:26.

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #51
              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

              Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.


              €50 triolt dep bonust
              €20 stellar starsist
              €104 FPPd starsist
              €149 RBd trios
              cashis -€705
              trio turnadesse -€13
              €10 starsi SNGd/turkad
              €40 poker heaven turnad

              see kuu: ~-€450

              Veebruar:
              Ei vahi graphi koguaeg sessi vältel(sada korda antud ja sada korda murtud lubadus)
              Ei ava browserit (j2llegi sada korda failitud, tehke mulle mingi script, et browseri avamisel pokerclient l2heb instakinni vms)
              Mängin ainult 6max cashi. Kui keegi näeb mind alates sellest postitusest kuni veebruari lõpuni midagi muud raha eest mängimas(st, et nt FPPdega TurboTakedowni v6in teha), siis andke teada ja esimene kiire vend saab $50.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #52
                Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                Tundub, et ületasin isegi nats eesmärke v.a volüümi osas. Plaanisin alles veebruaris NL100 shottida kuid õnnestus isegi jaanuariga asi ära teha. Seni siis rahaliselt parim kuu mul. Full tiltis mängisin naise konto bustoks
                jaan2011.jpg

                Veebruaris tahaks ikka volüümi juurde keerata ning NL100-s olla. Loodame, et alla liikuma ei pea enam. Kasuminumber võiks olla sarnane või parem.
                Naise Full tildi kontole rushiga sentidest pisike roll tagasi grindida vaheludseks

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #53
                  Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                  Mõnus BR managemendi fail olen ikka. Jälle pidin 23$ tegema.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Veebruar:
                  600 mängu.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #54
                    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Mõnus BR managemendi fail olen ikka. Jälle pidin 23$ tegema.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Veebruar:
                    600 mängu.
                    Mida mängid täpsemalt ja kus?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #55
                      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                      Ikka Pokerstarsi HUSNG.

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #56
                        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                        Scared money kuna ...
                        1,5h kuu lõpuni ja ei julge enam mängida kuna äkki ei tulegi nii hea

                        Nimelt siis selle kuuga viimase 3 kuu kasum +253$ = elu parim kuu

                        Liikusin päris high stakes SnGde juurde juba, sellest kuust mängin nüüd ka 60-144$ sngsid(6maxist kuni 45manideni... isegi DoNe ) (vahepeal mängin kolmel saidil korraga, et actionit saada :D )
                        Elu rekord ka siis mängitud turniiride arvult ja makstud rakest. Kuid järgmise paari kuuga kavatsen veel üle teha.

                        Good luck players

                        love poker

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #57
                          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                          Jaanuari eesmärgid:
                          * teha toorik video <-- tehtud ja kotkas1000 sai ka kätte, aga ta pole veel peale lugenud ja seda edastanud:-(
                          * NL100 <-- success, saab hakkama küll, kolmas või neljas järjestikkune kasumikuu, stabiilsus hakkab tulema, 4,8bb/100 winrate üle ka ei nurise eriti
                          * hakata reaalselt ka õppima pokkerit, mitte lihtsalt tuimalt grindida. <-- nii ja naa, mõned videod olen vaadanud ja tõmbasin omale 3betide video deuces crackedist

                          põmst siis võib rahule jääda, kuu algus oli eriti tihe.. kõik sessid järjest olid kasumis ja leidsin motivatsiooni seda jätkata, põhiliseks leakiks kujunesid ikkagi monstersessid kus nö üritasin kaotust tagasi teha ja uimase peaga enam A-gamet ka ammugi ei teinud, seega kaks kurja -$600 ja -$400 sessid tõmbasid kasumit kõvasti maha, edaspidi püüan sellist asja vältida, aga edasi jälle standard ja tavaline kena mäng.. EV joone biitimine on ka lihtne.. tunniteenistus see kuu $31/h

                          mänguga +$1192
                          turnad -$40
                          rakeback +$248
                          mid-year-bonus +$425
                          õe accilt kogunendu boonused ja rakeback +$330

                          kuu kokku +$2155

                          lisaks siis sain Black Card memberiks, nii et elu on lill..

                          graafik ka:


                          Veebruari eesmärgid:
                          * NL100 ja kaotavaid sesse alla 1/3
                          * selgeks teha mis värk mul blindide pealt suurte kaotustega on ja analüüs ka siis blogisse kirjutada
                          * 3beti videod läbi vaadata ja õppida 3beted potides mängima.

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #58
                            Re: --- Jaanuari Graafikud &amp; Veebruari Eesmärgid ---

                            Jaanuariks eesmärke polnud.

                            Veebruaris:
                            *500 normal speed HUSNG'd/700 turbot ( FTPs )/100h mängu
                            *Jääda kasumisse

                            Comment

                            • 5lehte
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 126

                              #59
                              Re: --- Jaanuari Graafikud &amp; Veebruari Eesmärgid ---

                              Kuu algul oli paar valusat beati ja sellest algas suht donk play. Siis oli aeg oma mängu üle nats mõelda ja ennast leida.
                              Veebruaris olen soojas ja suurt mängu ei tee.

                              Comment

                              • Mäksu
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 238

                                #60
                                Re: --- Jaanuari Graafikud &amp; Veebruari Eesmärgid ---

                                Lasin detsis rolli bustosse ja hakkasin 3ndal jaanuaril uuesti peale, nl10 mõni tuhat kätt, nl20 enamus ja vahepeale lollitamist muidugi kõrgemal... kokku ~+520€

                                Veebruari eesmärgid:

                                *100-150h pokkerit, pmst mängida niipalju kui vaba aega on
                                *AINULT NL20 6max, ilma nl50HU, PLO20HU ja turnadeta, go go go.

                                Comment

                                Working...