--- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

    Mu sumper klaveril tärnid ei tööta siis teen sellise teema. Muidu graafikuid ei taha postitada aga see kuu pean, sest tsipa tildine. Reedest saadik oli plaan, et kui pärast sellist surmanuhtlust kuud $5000 täis saan lendab self exclusion peale, ülejäänud kuu viimased päevad puhkan kuskil spas, äärmisel juhul vahin videosid. Täna oli $4920 ja kukkusin alla tänu oma sitale mängule.

    Self exclusionit peale ei pane aga tõenäoliselt puhkan homme. Kuu feilise sellise monster volüümi peale aga samas volüüm tuli kuna alguses oli kuu "perses". Üks toetab teist.

    Suurema pildi saamiseks klikkige sellel:
    jaanuar.jpg

    Veebruari eesmärgid:
    a) 150h pokkerit
    b) $5000
    c) vähemalt 4 x trenni (2x jooksu, 2 x jõukat) nädalas
    d) HUSNG-sid õppida
    e) kui eesmärgid täidetud siis viimased kolm päeva täiesti pokkerivabaks[
  • Jubin
    Bännitud
    • Nov 2010
    • 142

    #2
    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

    pic not work

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

      uuendasin pilti, nüüd peab töötama. andke teada kui ei funka, uploadin mujale.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

        nice month. Pildid töötavad

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

          Endal eesmärke polnud ja tuli tagasihoidlik micromehe kuu 150$. abiks ikka:) Rekord kuu ka käte arvult tervelt 10K
          Veebruari eesmärk saada kokku NL25 roll ja mõelda midagi uhket välja.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #6
            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---



            Ehk siis mängulist kasumit kuskil 693$ + rakeback 60$ + Leaderboardist tuleb miski 100$= 853$. Eesmärk oli vähemalt see kuu 1000$ teha :(. Järgmise kuu eesmärk kindlalt cardrunnersisse konto teha ja turbod selgeks teha omale.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

              Mis asju sa mängid? HUSNG-sid?

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                Algselt postitas Romka Vaata postitust


                Ehk siis mängulist kasumit kuskil 693$ + rakeback 60$ + Leaderboardist tuleb miski 100$= 853$. Eesmärk oli vähemalt see kuu 1000$ teha :(. Järgmise kuu eesmärk kindlalt cardrunnersisse konto teha ja turbod selgeks teha omale.
                kuidas sa leaderboardist nii palju said?

                Comment

                • Romka
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1544

                  #9
                  Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Mis asju sa mängid? HUSNG-sid?
                  30 mehe sngd.
                  Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                  kuidas sa leaderboardist nii palju said?
                  Mis mõtted kuidas?

                  Samas ma reede ei mänginud ja viimaste päevade kohta pole veel leaderboardi uuendatud ja võimalik, et kukkusin paar kohta ja saan hoopis 75$. Loodetavasti mitte.

                  Comment

                  • I R Baboooon
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 235

                    #10
                    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---



                    NL 30 siis kõik, tunde tuli 40.56 ja winrate miski 10bb/100 lähedale, peab rahul olema.
                    RB+boonused +135$ ja turnadega ka 30$ juurde, kokku siis kuu +698$.
                    Veebruaris proovin lihtsalt NL 50 mängida ja mitte bustoks minna.

                    Comment

                    • viki
                      Grinder
                      • Apr 2010
                      • 893

                      #11
                      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                      http://img152.imageshack.us/i/bbwonoverhandsplayed.png/ Mängisin NL4-100.Enamus käsi NL5.Veebruar tahaks mängida rohkem NL25-50 ja jääda plussi.

                      Comment

                      • taavi
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 684

                        #12
                        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Romka
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1544

                          #13
                          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                          Algselt postitas viki Vaata postitust
                          http://img152.imageshack.us/i/bbwonoverhandsplayed.png/ Mängisin NL4-100.Enamus käsi NL5.Veebruar tahaks mängida rohkem NL25-50 ja jääda plussi.
                          140k käsi? zoom pole just kõige parem imageshackil, ei mõista miks inimesed seda sitta lehekülge üldse kasutavad.

                          Comment

                          • totaldonk
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 914

                            #14
                            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---



                            [ ] rahul!

                            rohkem sõnu pole

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #15
                              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                              Teen ka igaksjuhuks posti ära, siis joon alla tõmmatud kuule. Hakkasin veel 40k kätt täis tegema, aga lõpetasin igaksjuhuks ära enne kui mingi epic katastroof tuleb väsinud ja õllesena.

                              Jaanuari tulemused:
                              *100h mängu või vähemalt 50k kätt - fail, napilt 40k'st puudu ja 75h.
                              *Iga kuu standard goal $5k kogu kupatus - jäi ka veits puudu
                              *Nädalas max. 2 napsupäeva(teine päev paar õlut peale) - fail, kaks korda lipsas 3-päevane sisse.
                              *Kokkuvõttes paneks kuule hindeks 4-.


                              +$1210 rb ja muu stuff
                              11k kätt nl30's, 4k kätt nl100's, ülejäänd nl50.

                              Veebruar:
                              Kuna mänguaega on 18. veebruarini ja siis tuleb kohustuslik puhkus, siis mänguaega oluliselt vähem.
                              *50h või 25k kätt
                              *Enne 18. mitte üle 3 õlle päevas juua.
                              *Magada korralikult iga päev 10h täis - non-SD hakkab kohe kannatama muidu.
                              *Non-SD hoida alla -10bb/100. Viimased 20k kätt jaanuaris seda suutsin ja oli progressi kohe märgata.
                              *Mitte üle 9 laua mängida(v.a reede-laup)
                              Last edited by Spewmonkey; 30.01.11, 23:07.

                              Comment

                              Working...