--- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #76
    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    See kuu tuli siis häbematult väike volüüm, aga no 16h kohta on tulemus okei. Ajaviiteks sai veel 5$ turbo-turkasid lastud aeg-ajalt, millega jäin kuskil +150$ ja rb tuli 95$. Seega kuu jäi kokku +570$, aga kuna aega sai üsnagi minimaalselt kulutatud, siis ei kurda.

    Comment

    • veeretas
      • Apr 2010
      • 412

      #77
      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      See kuu tuli siis häbematult väike volüüm, aga no 16h kohta on tulemus okei. Ajaviiteks sai veel 5$ turbo-turkasid lastud aeg-ajalt, millega jäin kuskil +150$ ja rb tuli 95$. Seega kuu jäi kokku +570$, aga kuna aega sai üsnagi minimaalselt kulutatud, siis ei kurda.
      Võrreldes sinu eelmiste graafikutega, mis silma jäänud, on NonSD joon väga ilus. Kas muutsid midagi konkreetset oma mängus?
      Last edited by veeretas; 01.02.11, 16:18.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #78
        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

        Algselt postitas veeretas Vaata postitust
        Võrreldes sinu eelmiste graafikutega, mis silma jäänud, on NonSD joon väga ilus. Kas muutsid middagi konkreetset oma mängus?
        Nope, midagi konkreetset ei muutnud. Arvan, et asi lihtsalt selles, et 10k kätt on niivõrd väike sample ja usun, et jooks oli ka üle keskmise.

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #79
          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

          Ühesõnaga jaanuari alguses vedeles Tildis 130 taala, oli plaan sellest ehitama hakata. Kuu lõpuks cashi 30bi miinusest nulli grinditud ja mõne donkamise ja rakebackiga roll 550 peal. Veebruari eesmärk siis roll ~1500ni grindida. Ilmselt peaks lähiajal saama stake plohusse ja seal tahaks hästi esineda. Eks näis mis saama hakkab, vb. tuleb starsi supernova milliselt freekalt 150k üldse :) gl

          Comment

          • Platinum
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 248

            #80
            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            +700 boonused ja 300 rb aga graafik on küll paha
            Veebruaris tahaks monitori hankida, kaua selle 12"-ga mängida.
            Jaanuaris sai 2x võetud nl50 shot ka, mõlemad jube fail. Alla 1000 käe mõlemad korrad ja -3,5bix2. Oleks võind kommi osta selle raha eest.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #81
              Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

              FTP:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Stars:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Veebruari goalid: suurem volüüm ja Silverstar:)

              Comment

              • kuusässa
                Räme Fish
                • May 2010
                • 16

                #82
                Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                Nl2 siis


                Veebruaris siis +15k kätt
                +25 bi

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #83
                  Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                  Oeh.. kuidas saab inimestel olla EESMÄRGIKS teha +x-BI? See on ju soovunelm mitte eesmärk.. eesmärgid peaks olema ikka midagi sellist mida inimene saab ise kontrollida a la teha A-mängu enamus ajast, lugeda raamatuid, vaadata videosi jne.

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #84
                    Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                    täpselt samamoodi nq mõni tahab x summa profitit teha või x summa bb/100 teha...

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #85
                      Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                      Jep, sama arusaamatu.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #86
                        Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                        Oeh.. kuidas saab inimestel olla EESMÄRGIKS teha +x-BI? See on ju soovunelm mitte eesmärk.. eesmärgid peaks olema ikka midagi sellist mida inimene saab ise kontrollida a la teha A-mängu enamus ajast, lugeda raamatuid, vaadata videosi jne.
                        osad inimesed lihtsalt ei mõista variatsiooni
                        Last edited by variatsioon; 03.02.11, 00:12. Põhjus: +1 tho

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #87
                          Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          osad inimesed lihtsalt ei mõista variatsiooni
                          LOL

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #88
                            Re: --- Jaanuari Graafikud & Veebruari Eesmärgid ---

                            otsustasin tõsisemalt hakata nüüd pokkeriga tegelema, kuna seoses töökoha vahetusega jms väheneb aprillist muu sissetulek. plaan on hakata husng masteriks

                            jaanuar:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            veebruari eesmärk: teha a-game ja volume anda
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #89
                              Re: --- Jaanuari Graafikud &amp; Veebruari Eesmärgid ---

                              Solid first post sir

                              ---

                              Jaanuar cash ~ -100$
                              turnad ~ +400$

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #90
                                Re: --- Jaanuari Graafikud &amp; Veebruari Eesmärgid ---

                                nl50hu-s areneda. Õppida veel ja veel ja veel. Sain aru, et eelmised pelad viisid mind profitisse vaid tänu hiiterile xd

                                Comment

                                Working...