tere, taas üks tundmatu mõiste pokkeri kontekstis - equity?
Equity on väärtus. Põhimõtteliselt kui suur osa potist sulle kuulub
Kui pot on 100 taala ja te lähete all in 80/20 olukorrast, siis sellest potis on sul equityt 80 taala või siis vastupidi 20 taala.
Fold equity on väärtus foldimisest:
N: turnis raise all in....kui tead, et sul on potis 33% equityt, et see raise kasumlikuks muutuks, siis on sul vaja, et vastane teatud % kordadest foldiks.
"Tean, et olen taga, aga usun, et ta foldib siin piisavalt, et see raise oleks long-runnis kasumlik". Nn. Semibluff ongi fold equity peale üles ehitatud
Equity on väärtus. Põhimõtteliselt kui suur osa potist sulle kuulub
Kui pot on 100 taala ja te lähete all in 80/20 olukorrast, siis sellest potis on sul equityt 80 taala või siis vastupidi 20 taala.
Fold equity on väärtus foldimisest:
N: turnis raise all in....kui tead, et sul on potis 33% equityt, et see raise kasumlikuks muutuks, siis on sul vaja, et vastane teatud % kordadest foldiks.
"Tean, et olen taga, aga usun, et ta foldib siin piisavalt, et see raise oleks long-runnis kasumlik". Nn. Semibluff ongi fold equity peale üles ehitatud
Comment