Tere,
foorumi juurde sattusin suht hiljuti, lugeda on kõvasti aga pidevalt jooksen vastu terminite seina.
Kindlasti on vastused siin foorumis kusagil juba olemas aga lihtsam küsida. Esimesed neli küsimärki minu jaoks:
IMO
14/11/3
2BB/100 kohta
LOL
Ette tänades,
Martin
foorumi juurde sattusin suht hiljuti, lugeda on kõvasti aga pidevalt jooksen vastu terminite seina.
Kindlasti on vastused siin foorumis kusagil juba olemas aga lihtsam küsida. Esimesed neli küsimärki minu jaoks:
IMO
14/11/3
2BB/100 kohta
LOL
Ette tänades,
Martin
Comment