Elu ja Pokker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #61
    Re: Elu ja Pokker

    Algselt postitas alaska
    Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.
    lmao. olen ise korra bluffind ühe ristmiku peal :D

    Comment

    Working...