Elu ja Pokker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #46
    Re: Elu ja Pokker

    Algselt postitas alaska
    Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.
    Mulle ka eelmine aasta mingi Pärnu koll sõitis kõrvalteelt külje pealt sisse. Ise ütles, et ta ei teadnud, et see tänav nii lühike on ja et pole probleemi, tal kasko.

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #47
      Re: Elu ja Pokker

      muidugi ohtralt termineid on pokker küll tavaellu toonud...

      aga aastavahetusel huvitav seik:
      mingi vend, majanduslangusest räsitud ja korralikult kärssa leotanud, tikkus trollipeatuses ligi ja hakkas jaurama kuidas tal ikka naistega ei lähe ja raha ja tööd pole jne. pisikese ajaga hammustasin läbi, et ta polnud just kõige teravam pliiats karbis ja kui ta välja tuli ideega, et me ta aastavahetuseks kaasa võtaks, oh seltskonna mõttes, siis tundus õige aeg üheks blufiks. Seletasingi talle siis ühe loo kuidas aastavahetusel raekoja platsil on palju palju üksikuid naisi ootamas, et keegi nagu sina läheks ja neile seltsi pakuks. jäigi uskuma.... karm lugu. no ma ostsin talle uusaasta heateo raames ühe burksi ka, et täis kõhuga ikka toredam ju :D ja teele ta läks.

      eks neid reraise ja calle on elus ikka ette tulnud - ma muidugi ei tea kui suurt rolli mängib seal pokkeriteadmiste olemasolu aga tagantjäri on ikkagi huvitav paralleele tuua

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #48
        Re: Elu ja Pokker

        mitte küll pokker.. aga see lugu http://www.youtube.com/watch?v=7-KlM-a9YKU&fmt=18 peaks päris hästi iseloomustama mu ellu suhtumist:-D

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: Elu ja Pokker

          nii pokkerit edukalt ei mängi.

          minu ellusuhtumine, mitte selliseks saada nagu loo algus:

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #50
            Re: Elu ja Pokker

            Algselt postitas alaska
            Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.
            ;D Krt ma ei ole ammu niimoodi hirnunud, ausalt ka, kõht on valus!
            See on sama asi, kui igapäevatoimetusi tehes tahan vahel vajutada undo nuppu.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #51
              Re: Elu ja Pokker

              kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #52
                Re: Elu ja Pokker

                Algselt postitas jrgn hell
                kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.
                TRA HAHAHAHAHAHAHHAHA. Praegu naabrid ärkasid mu hirnumise peale! :D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #53
                  Re: Elu ja Pokker

                  Algselt postitas jrgn hell
                  kui ma mtv-d kunagi tatina 7ndas vaatasin päevast päeva, siis jälle öösel vaadanud seda ja hommikul koolis tagapingis uimaisn ja magasin, siis õpetaja lõugas midagi ees ja mäletan konkreetselt , et üritasin pinalist ta möla vaiksemaks panna jumala tõsiselt.
                  pole midagi öelda - raske lapsepõlv

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #54
                    Re: Elu ja Pokker

                    Algselt postitas ESTPatrick
                    nii pokkerit edukalt ei mängi.
                    minu ellusuhtumine, mitte selliseks saada nagu loo algus:
                    Arvad, et oled meist parem?

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #55
                      Re: Elu ja Pokker

                      Algselt postitas taipupole
                      Mitte ainult parem, vaid sitaks parem

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #56
                        Re: Elu ja Pokker

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        Mitte ainult parem, vaid sitaks parem
                        Ei! Bring it!

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #57
                          Re: Elu ja Pokker



                          5. laul Sitamaja bluues

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #58
                            Re: Elu ja Pokker

                            Natuke tõsisemalt: mis puutub muusikasse, siis kohalikud poisid annavad praegu iga päev välja uue mixtape'i, mida on võimalik kuulata ja arvutisse laadida blogist http://wellplayed.wordpress.com/. Mängimise ajaks päris hea peale panna. Senine lemmik on Sir Ehala oma, miksib nii "Vanat klaverit" kui ka "Leekivat armastust", jube mõnusa biidiga 40 minti.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #59
                              Re: Elu ja Pokker

                              Palun jätkate edasist teemvälist diskussiooni siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,638.0.html

                              Comment

                              • Lutzky
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1829

                                #60
                                Re: Elu ja Pokker

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                Koolis kasutan standartselt luckbox meetodit, magistris on nii võimalik.
                                kinnitan. TÕDE.

                                L.

                                Comment

                                Working...