Re: Elu ja Pokker
Mulle ka eelmine aasta mingi Pärnu koll sõitis kõrvalteelt külje pealt sisse. Ise ütles, et ta ei teadnud, et see tänav nii lühike on ja et pole probleemi, tal kasko.
Algselt postitas alaska
Comment