Elu ja Pokker

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #31
    Re: Elu ja Pokker

    käib tavalisete tööinimeste kohta ja ka pokkeri mängust on seal räägitud. Et mängin ainult kõrgete panustega sest väikestega ajaraisk. Ilmselt iseloomustab see laul kõige paremini töölise elu kes ootab et kõik saaks korda aga tegelt ei saa

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #32
      Re: Elu ja Pokker

      pokker muudab elu ikka ja täna tõestasin seda endale jälle. Tulin töölt ja läksin jogurtit ja enrgiajooks ööks ostma ja säästukas sellisel ajal nagu alati puupüsti täis. Igatahes ma vahel teen neid navaroo tellide spottimise harjutusi ( igal pool saad skilli harjutada ), et heidad pilgu mingile situatsioonile ja siis kordad peas läbi kõike mida nägid võimalikult detailselt. Lõpuks peaksid harjuma oma nägemisalas rohkem märkama, ehk observationskill läheb paremaks. Et tegelikku oma nägemisvõimet proovida, pange käed sirgelt laiali nagu võimlemistunnis ja vaadake otse ette, vibutage sõrmi ja liigutage käsi ette kokku, kuni oma sõrmi märkate silma nurkadest. Ok, navarro reklaami lõpetasin nüüd ja igatahes lahendasin 4 kassajärjekorra valimise puhtalt readimisega ära. Ei olnud kõige lühem ja kõigist kelle taha ma oleks sattunud, nendest sain enne poest nahhui. Igatahes valemi mõtlesin ka juurde:
      kassapidaja vanus x tüdimus näos / rahva arv sabas x nende ostud korvides ja kärudes

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: Elu ja Pokker

        BJ oleks naelapea pihta.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #34
          Re: Elu ja Pokker

          Algselt postitas jrgn hell
          kassapidaja vanus x tüdimus näos / rahva arv sabas x nende ostud korvides ja kärudes
          mis vastus oli?

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #35
            Re: Elu ja Pokker

            kle loogikaviga, valem tötaks hoopis nii et vanus + tülpimus * inimesed + ostud



            nu mida väiksem vatus tuleb, seda parem järjekord. hinda ise 1st 5ni või kümneni nii banaalselt, et suht 60 järelikult vana, 10st 7 Ilgelt tülpinud nägu ka, ehsk siis 7+10 * 10 lohhi järjekorras ( kõige pikem näiteks, siis 10 pointsi), plus enamus mingid kärudega ühe korra poes käiad et veel 10
            et siis 7+10 * 10+10 = 340

            et kui noor reibas milf kassas hea tujuga siis 1+1 * kondosse ja nätsu ostvad mehepojad vaheldumis krõpus ja cocat ostvate tattidega ja tsikid, ke säästu fatburnerit ostavad, 6 tükki järjekorras, siis 1+1 * 6+1 = 14

            täpne värk

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #36
              Re: Elu ja Pokker

              Nende ostud korvides ja kärudes tuleb alati korrutada 3'ga kui näed, et mingi joosep ostab jopesi või riideid vms.

              Sest siis kassapidajad ei saa neid magneteid sealt kätte ning helistavad ka enne seitse korda kui hinna teada saavad.
              See on väga tähtis faktor ;D

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Elu ja Pokker

                Algselt postitas RudiTurbo
                Nende ostud korvides ja kärudes tuleb alati korrutada 3'ga kui näed, et mingi joosep ostab jopesi või riideid vms.

                Sest siis kassapidajad ei saa neid magneteid sealt kätte ning helistavad ka enne seitse korda kui hinna teada saavad.
                See on väga tähtis faktor ;D
                Just, see on kõige haigem ja kunagi ei tasu käija mõnes just avatud poes, see on sick, isegi saiale ei suudeta koodi leida, mis siis rääkida veel, kui mõni tohman hakkab toidupoest riideid ostma ;D

                Comment

                • Uniquest
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 615

                  #38
                  Re: Elu ja Pokker

                  Algselt postitas jrgn hell
                  kle loogikaviga, valem tötaks hoopis nii et vanus + tülpimus * inimesed + ostud



                  nu mida väiksem vatus tuleb, seda parem järjekord. hinda ise 1st 5ni või kümneni nii banaalselt, et suht 60 järelikult vana, 10st 7 Ilgelt tülpinud nägu ka, ehsk siis 7+10 * 10 lohhi järjekorras ( kõige pikem näiteks, siis 10 pointsi), plus enamus mingid kärudega ühe korra poes käiad et veel 10
                  et siis 7+10 * 10+10 = 340

                  et kui noor reibas milf kassas hea tujuga siis 1+1 * kondosse ja nätsu ostvad mehepojad vaheldumis krõpus ja cocat ostvate tattidega ja tsikid, ke säästu fatburnerit ostavad, 6 tükki järjekorras, siis 1+1 * 6+1 = 14

                  täpne värk
                  Veider, minu kogemusest on vanad just kiiremad. Üldiselt töökamad ja harjunud töötama, noorukesed on väsinud/tüdinud tavaliselt, tihti vähem aega kohal ka olnud, ei tunne masinaid, hindu jne. Muidugi noore tibi hääl ja naeratus on sulle sümpaatsemad, siis möödub aeg subjektiivselt kiiremini.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #39
                    Re: Elu ja Pokker

                    ma ei tea, siin vastupidi, ja säästukas ma flirtima kindlatsi ei köi. Seal käimine niigi närvesööv elamus. Taipoksi defenci saab harjutada, kui pensipäeval minna. Iga penskari käest saad küüanrnukke iga riiuli juures

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: Elu ja Pokker

                      Table Juu Tee EFF?
                      Life and poker = säästuka müüjad :D LOL

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #41
                        Re: Elu ja Pokker

                        Algselt postitas antnx
                        Table Juu Tee EFF?
                        Life and poker = säästuka müüjad :D LOL
                        Säästukas on kauba ostmisel ju paremad oddsid :D

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #42
                          Re: Elu ja Pokker

                          Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #43
                            Re: Elu ja Pokker

                            Algselt postitas alaska
                            Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.

                            Rofl ;D ;D ;D ;D

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: Elu ja Pokker

                              Algselt postitas alaska
                              Eile sõitsin autoga, mingi mesa tuli ringipealt ja hakkas maha keerama, suund oli ilusasti sees tal, ma mõtlesin parajasti oma hommikuse badbeati üle, vahtisin seda suunatuld, mõtlesin, et raudselt blufib ja tegelt läheb ringi peale edasi, hakkasin sõitma. Viimasel hetkel sain pidama. Ausalt kah, täitsa haige värk, süda peksis pool tundi pärast.
                              Irw, ära mersu vendade suuna tulesi kunagi jälgi, sest tavaliselt neid ei näita selle margiga sõitvad iskud seda kunagi, samuti parkimisega on tõsised raskused

                              Sa ikka jubedalt pokkeri sees 24h

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #45
                                Re: Elu ja Pokker

                                ei tasu üle mõelda, inimesed on lollid

                                Comment

                                Working...