Tere,
Nimelt siis tahakski küsida, mis see raamat endast kujutab. On see hea, keskmine, halb raamat? Kuidas on raamatul eestikeelne tõlge Hea/halb?
Kasutasin küll otsingut, aga ei leidnud selle raamatu kohta juttu siit foorumist, kuigi ma arvan mul jäi midagi kahesilma vahele.
Tegu selle raamatuga: http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/...ateegia/390183
Ty
Nimelt siis tahakski küsida, mis see raamat endast kujutab. On see hea, keskmine, halb raamat? Kuidas on raamatul eestikeelne tõlge Hea/halb?
Kasutasin küll otsingut, aga ei leidnud selle raamatu kohta juttu siit foorumist, kuigi ma arvan mul jäi midagi kahesilma vahele.
Tegu selle raamatuga: http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/...ateegia/390183
Ty

Comment