*** 2011 SuperNova Elite***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #76
    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    neid live turnasi sa ei saa vist isegi maha müüa.
    sellest aastast saab pakettide asemel $20k võtta.

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #77
      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Nu ajuvaba seda nüüd küll ei tee:) Nii ei jää ju aega glamuuripidudeks

      Aga sn lähemalt. Minu arust see on suht pointless, neid live turnasi sa ei saa vist isegi maha müüa.
      Teamitöö? Lubage naerda, sne on siiski alla 100% rb seega ei näe "teamitööl" mõtet
      Samuti ahvatleb teamitöö(ühelt kontolt) mängides terve aasta igasugusteks scammideks. Ma ei teeks teamitööd ka siis kui rb oleks 120% Lihtsalt eestis on selliseid vendi väga vähe ked aniimoodi usaldaks

      Ühesõnaga sne teeks siis
      1)kui sünniaasta nr algaks 1988
      2)leian starsis hea mängu mida korralikult beatida
      3)naist pole, naisi ka ei vaata.

      Siis on mõtet nn aasta ära raisata, et alus panna pokkerikarjäärile.

      Ma mõtlesin ,et see diil 2+2s on "ajuvaba".

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #78
        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

        Algselt postitas armand0 Vaata postitust
        ajuvaba.
        "If he somehow goes blind during the course of the challenge, he has the option to hire multiple people to read him his hole cards and the board, and to click buttons for him (with MadaMadaDonk deciding every action). I imagine this would be fairly enjoyable to watch on the webcam."


        Karm :D

        Comment

        • Koit
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2009
          • 495

          #79
          Re: *** 2011 SuperNova Elite***



          Keegi teab kes too on? $25 hyper turbo lauas oli minuga koos.

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #80
            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

            Algselt postitas Koit Vaata postitust


            Keegi teab kes too on? $25 hyper turbo lauas oli minuga koos.
            Peale "Black Friday'd" Eestisse kolinud mängija.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Peale "Black Friday'd" Eestisse kolinud mängija.
              heh, miks just Eestisse ? :P. Siin Euroopaga võrreldes odav elada?

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #82
                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                supercool avatar Willil

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #83
                  Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                  Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                  heh, miks just Eestisse ? :P. Siin Euroopaga võrreldes odav elada?
                  sest talle maitseb must leib, meeldivad ilusad naised, odav alko ja olematud maksud. ja jah, euroopaga võrreldes on siin odav elada.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #84
                    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                    Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                    sest talle maitseb must leib, meeldivad ilusad naised, odav alko ja olematud maksud. ja jah, euroopaga võrreldes on siin odav elada.
                    LOL, pokkeriprol on siin tõesti olematud maksud (käibemaks+aktsiis,kui joob,suitsetab või sõidab) , muidu ikka üle keskmise.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #85
                      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      sest talle maitseb must leib, meeldivad ilusad naised, odav alko ja olematud maksud. ja jah, euroopaga võrreldes on siin odav elada.
                      minu andmetel oli ainus põhjus

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #86
                        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                        Huvitav, miks ei valita mõnd sooja kliimaga English-speaking counrtyt? Ei saa nii pirtsakas olla naiste suhtes või siis tarbida alkot nii suures koguses, et hind määravaks osutub või siis olla megamaias musta leiva järele...

                        Comment

                        • Hullapple
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 364

                          #87
                          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                          Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                          Huvitav, miks ei valita mõnd sooja kliimaga English-speaking counrtyt? Ei saa nii pirtsakas olla naiste suhtes või siis tarbida alkot nii suures koguses, et hind määravaks osutub või siis olla megamaias musta leiva järele...
                          Sest selliseid kohti on väga väga vähe ja pea igas uhes neist on midagi mis härib yle keskmise !
                          Last edited by Hullapple; 16.06.11, 14:47.

                          Comment

                          • Toomasl
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 258

                            #88
                            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                            Tbh, mina eelistaks iga kell Eesti kliimat nt Austraaliale/Usa Lõunaosariikidele. Vaheldust ka pidevale kuumale.

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #89
                              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                              Eesti on väga hea ja friendly english speaking country. Pealegi eelmine suvi ja ka see suvi on väga soojad

                              Comment

                              • Pudgehook
                                Jube Noob
                                • Apr 2010
                                • 190

                                #90
                                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                                ment on sne graafikus?

                                Comment

                                Working...