*** 2011 SuperNova Elite***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #46
    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

    Meditsiiniliselt on selle poku jaoks kindlasti diagnoos olemas, arvatavasti isegi mitu.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #47
      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

      Lol, kas ta polnud mitte see tüüp, kellel nl10 oli miinuses?

      // mis ta SN oli?
      Last edited by fyte; 04.01.11, 08:46.

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #48
        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

        Poku on oma postitatud starsi graafiku järgi jaanuaris ~1.1k plussis, seda 40k käe põhjal

        Tekkis mõte seda kontrollida

        huvitav huvitav



        (pokerstrategy)
        Last edited by krayzie; 04.01.11, 09:00.

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #49
          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

          Mis selle tüübi sn on starsis?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #50
            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

            Algselt postitas krayzie Vaata postitust
            Sirvisin seda topicut nats, solid inglise keel on vellol.

            But that plan wasnt work, because reg call me (18/10 1300hands, fold to cbet 54%)

            Flop: ($0.95) T, 6, 8 (2 players)
            Hero bets $0.80, MP1 calls $0.80.

            WOW we hit, so lets take some value. What he call?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #51
              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

              Algselt postitas krayzie Vaata postitust
              Poku on oma postitatud starsi graafiku järgi jaanuaris ~1.1k plussis, seda 40k käe põhjal

              Tekkis mõte seda kontrollida

              huvitav huvitav



              (pokerstrategy)
              Rofl, kui kuu läbi võiks kuskilt lambi 250k käe graphi panna ja tulla Eestisse seminari korraldama.

              Comment

              • oohoh
                Grinder
                • Oct 2009
                • 547

                #52
                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                Mingi seminarilaadne asi pidi ju alles olema :D

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #53
                  Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Sirvisin seda topicut nats, solid inglise keel on vellol.
                  Ei sirvinud vist piisavalt.

                  Algselt postitas Adapter1337
                  Hey every1. So my english isnt perfect, but its ok i hope :)

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #54
                    Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Ei sirvinud vist piisavalt.
                    Jep. Nõuab erilist inimest, et inglise keele pärast kooli mitte lõpetada või ta lihtsalt valetab ja poeb laiskuse taha.

                    Sorry about my english mistakes, when you see some, let me know, its not my native language, thats why i dont have finished school, because my english is weak.
                    This post has been edited 1 time(s), it was last edited by Adapter1337: Today, 04:46.
                    EDIT: Ja mul on suhteliselt ükskõik tema kirjavigadest. Mainin, sest varsti lendab keegi siia ja süüdistab mind liiga "eestlane olemises".
                    Last edited by Pahvak; 04.01.11, 10:08.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #55
                      Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                      Poku oli "huvitav" kuju jaa. Raudselt loeb seda posti ka siin ja tervitan teda! Üldiselt sai suhteliselt kiiresti tema postituste pealt selgeks, kellega tegemist - standard m*nniga.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                        Mis ta screen-name on? Seal teemas ei ole keegi veel küsinud? Lasin ta graafikud TinyEye-ga ka läbi (reverse image search) aga vastet ei leidnud (hcc graafik oli kusjuures kõige lähim vaste :P)

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #57
                          Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                          Minuarust see diamond ta nime all näitab, et ta on päris suure hulga punkte viimase 30 päevaga kogunud pokerstrategyle. Starsis on see 15000 VPP viimase 28 päevaga.

                          Comment

                          • numnuts
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 846

                            #58
                            Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                            A mis ta SN siis starsis on?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #59
                              Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                              Tahtsin ka just öelda, et diamond levelit endale võlts graafikutega ei skämmi. Kui see on tõesti Poku, siis ta on haiget volüümi andnud.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #60
                                Re: *** 2011 SuperNova Elite***

                                PTR on stabiilselt paar päeva ajast maas ka uuendustega, seda tuleks arvestada

                                Comment

                                Working...