*** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

    Jäänud on loetud päevad enne, kui aasta 2008 lõppeb ning tuleb algab aasta uus. Kindlasti paljudele (s.h. ka mulle) on 2009 aasta nagu uus puhas leht ning alustada nullist või siis puhtalt paberilt!

    Kuna igal inimesel lõppeb pokkeriaasta erinevatel aegadel, siis aegsasti teen selle teema ära. Kes tunneb, et tema jaoks on aasta "valmis" võib panna siia oma aasta tulemused. Hea, kui lisaksite graafiku (enam "attachmendina lisada ei saa ;(", kui ei ole siis vähemalt suuliselt oma aasta lühikokkuvõte ning aasta 2009. eesmärgid.

    Enda kokkuvõtte ja tulemused panen 30 või 31. detsember, sest kavatsen veel mängida, kuna Starsis hea promo käsil.
  • Kaitz20
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 289

    #2
    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

    Ei mängi see aasta enam rahalaudu nl 100sh+, seega kokkuvõttes võib tulemused ära öelda.
    Graafikut ei viici kahest databasest kokku panema, kuid väljavõetud rahasummade ja hetke kontoseisu põhjal peaks 2008. a olema u +15k$ (+/- paar k$ kummalegi poole :))
    Ehk väga edukas aasta, arvestades, et 2007. a teenisin u 1k$ :))

    2009. a mingeid eesmärke ei sea, kui läheb hästi, jõuan tippu välja. Tööl käin ikka ilmselt edasi ja kooli tahaks ka ära lõpetada.

    Kõigile ülejäänud grindijatele edukat uut aastat ning loodetavasti teenite veel rohkem, kui see aasta :)

    Ühe eesmärgi ikka võtaks. Võiks elus kasvõi ühe korra ühe turniiri ära võita (A)

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #3
      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

      2008: aasta mil ma pokkeri kui mängu avastasin ja selle vastu huvi tundma hakkasin. Olen mänginud rahalaudades vaid ~70000 kätt, lugenud palju kirjandust ja jõudnud NL10 äärealadele st. kaugel ei ole aeg mil hakkan esimesi shotte NL20-s võtma.

      2009: suuri ja ületamatuid eesmärke ma omale seadma ei hakka. Peamine on stabiilsus ja uute limiitidega kohanemine. Palju tuleb lugeda ja õppida, samuti ka mängida. Olen igati rahul kui 2009. aasta lõpus suudaksin stabiilselt mängida NL50-s.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

        Hakkab tulema! Ja eesmärkidega ärge olge kitsid ega ka liiga ahned! Aasta 2009. detsember me kontrollime neid eesmärke ning kes teab -- ehk parimad eesmärgi täitjad ja areneijad saavad ka miskit nänni

        Comment

        • Metsapull

          #5
          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

          2008 aastaks mingeid eesmärke endale veel ei seadnud. 2009. aastal võiks vähemalt aasta lõpuks välja jõuda Strasi NL-25sse (selle mängimiseks võiks siis olla piisav bankroll). Enne seda aga peaks stabiilselt olema võitev mängija NL-10s.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

            2008 miskit nagu teenisin, aga see l2ks k6ik k6rist alla ja aasta l6ppes ikka mitmete failidega. ei ole minus seda pro tunnust ilmselt. siiski on veel v6imalus isegi selle aasta sees tuhast t6usta kolme 5k freerolliga starsis,unibeti 500 euri freeka ja starsi 500k G turnaga.
            2009 eesm2rk - selles idiootses globaalses majanduslolluses ellu j22da. <-- imho parim eesm2rk ju? ait2h, tahaks auhinda.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

              [img width=750 height=473]http://i177.photobucket.com/albums/w239/FoxwoodsFiend/yeargraph.jpg[/img]

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                Algselt postitas marguzz22
                [img width=750 height=473]http://i177.photobucket.com/albums/w239/FoxwoodsFiend/yeargraph.jpg[/img]
                Tra kes see haige inimene on? 600K downswing :'(

                Comment

                • marguzz22
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1458

                  #9
                  Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                  foxwoodsfriends

                  Comment

                  • mihke666

                    #10
                    Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                    2009 aasta lõpu goal: NL100-200

                    Comment

                    • marguzz22
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1458

                      #11
                      Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                      minu eesmärgiks on veebruarist hakata grindima, päevas mingi 4h ja 6 lauda, 6max....kogun veebruarini veel raha ja vaatan, kas hakkan NL20 grindima endale NL50 eks rolli või NL10, praegu on roll 4k aga kahjuks ei saa mängida, eksamid tulemas... 2009 aasta lõpuks tahan olla Nl50 võitev mängija ja vähemalt kuus 1000 dollarit teenida(ehk siis 20buyin kuus ) millega peaksin ülikooli kõrvalt ära elama...

                      Comment

                      • mihke666

                        #12
                        Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                        200bi-d nl20 jaoks rolli ???

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #13
                          Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                          2008 avastasin pokkeri ning olen mänginud nüüd umbes pool aastat. Teenistus on ca 900$, mis võiks muidugi kordades suurem olla, aga alguses ei saanud lihtsalt minema ning seetõttu ta selline kesine ka. Viimastel kuudel on areng olnud päris võimas ja olen otsaga jõudnud NL20sse.

                          2009 eesmärk oleks suveks saada NL50 regulariks. Ehk siis, et ei peaks kuhugile 8k kuus orjama minema, vaid oleks ise oma peremees. Tore oleks kui aasta lõpus mängiks juba NL100 kooli kõrvalt, aga see ei ole põhisiht. Põhiline on ikkagi saada NL50 suveks. Siis oleks pmts eesmärk täidetud. :)

                          Comment

                          • your_naked_mom
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 212

                            #14
                            Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                            2009 aasta eesmärk: stabiilne graafiku tõus ca 25 kraadi

                            Comment

                            • runnar
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 740

                              #15
                              Re: *** Aasta 2008 tulemused/kokkuvõtted ja 2009 eesmärgid ***

                              2008 oli kokkuvõttes positiivne, algas sit'n'go-dega pacificus, siis avastasin omaha shortsäkkimise ja tegesin sellega partys, siis sai full tilti konto tehtud, seal mängisin ka omahat ja turniire. Suur hittimine tuli aprilli alguses kui võitsin FT-s pokernewsi freerolli WSOP main evendile, juulis sai seal käidud ja teise päeva jõutud aga rahadesse jõudmisest jäin siiski kaugele. Peale seda olen Tartu olympicus paar turniiri võitnud ja onlines ikaldunud (6max fullstäkk omaha jms ebaõnnestunud katsetused). Novembris alustasin texase cashiga, algus on igatahes hea - 9,6k kätt fulltildi NL ja PL50s ja bb/100 on 30, eks näis kuidas edasi.
                              Uuel aastal mängin online cashi edasi, loen ja õpin ning püüan kõrgemale ronida. Lives püüan igal nädalal turniiri mängida. Ehk õnnestub taas mõnele suurturniirile pääseda ja järgmisel korral tahaks seal rahakohani jõuda. Ja täis peaga ei tohi livecashi mängida!!!!

                              Comment

                              Working...