"Yes" thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keegikolmas
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 65

    #961
    Re: "Yes" thread

    Aga üldiselt bluffin päris palju käsi :D

    Comment

    • Keegikolmas
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 65

      #962
      Re: "Yes" thread

      Algselt postitas Keegikolmas
      40 matsi alles, avg 18.
      Elion on ikka sitaks Kõvv (Y)
      Käib täna türbel ära nagu tahab raisk....
      Üks siis see

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #963
        Re: "Yes" thread



        Vastane uberaggro donk, kavatsesin any riveri callida, isegi kui poti tuleb.

        :o

        Comment

        • Davy
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1341

          #964
          Re: "Yes" thread

          8 buy innisest august välja ronitud+ foorumi main event 1st place...võib vist Yes teemasse postitada...

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #965
            Re: "Yes" thread

            Eino mõnusasti oli nii - 72 (3BB) mäng. mina buttonil J5s. UTG tõstab preflop, mul read olemas et vana 72'ga paneb (alati 12bb). callin ainukesena maha. flopist mingid beebid ja üks ärtu (mul kaks ärtut käes). mõtlesin floatida ja rivershoveda et max valuet tõmbaks, aga vana betib flopil pool oma stackist. lõi pirni põlema - kohe peab shovema et foldiks, muidu turnil ajab nupud sisse ja jama - vana sai ju kahele pihta ja shove callis maha. ma tõmbasin runnerrunner masti - standard. Rahakott siia, ja tee rebuy ja anna 15 eeku ka. ;D

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #966
              Re: "Yes" thread

              Algselt postitas EGERT
              Eino mõnusasti oli nii - 72 (3BB) mäng. mina buttonil J5s. UTG tõstab preflop, mul read olemas et vana 72'ga paneb (alati 12bb). callin ainukesena maha. flopist mingid beebid ja üks ärtu (mul kaks ärtut käes). mõtlesin floatida ja rivershoveda et max valuet tõmbaks, aga vana betib flopil pool oma stackist. lõi pirni põlema - kohe peab shovema et foldiks, muidu turnil ajab nupud sisse ja jama - vana sai ju kahele pihta ja shove callis maha. ma tõmbasin runnerrunner masti - standard. Rahakott siia, ja tee rebuy ja anna 15 eeku ka. ;D
              väga raskesti mõistetav tekst

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #967
                Re: "Yes" thread

                Algselt postitas EGERT
                Eino mõnusasti oli nii - 72 (3BB) mäng. mina buttonil J5s. UTG tõstab preflop, mul read olemas et vana 72'ga paneb (alati 12bb). callin ainukesena maha. flopist mingid beebid ja üks ärtu (mul kaks ärtut käes). mõtlesin floatida ja rivershoveda et max valuet tõmbaks, aga vana betib flopil pool oma stackist. lõi pirni põlema - kohe peab shovema et foldiks, muidu turnil ajab nupud sisse ja jama - vana sai ju kahele pihta ja shove callis maha. ma tõmbasin runnerrunner masti - standard. Rahakott siia, ja tee rebuy ja anna 15 eeku ka. ;D
                ma sain kõigest aru . :D :D meil ka kodumängus 72ga pannakse hullu :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #968
                  Re: "Yes" thread

                  meil kunagi kodum2ngudes see kes võitis 72'ga sai teistelt kõigilt 50 eeku, blindid olid 1/2 :)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #969
                    Re: "Yes" thread

                    Algselt postitas leits
                    meil kunagi kodum2ngudes see kes võitis 72'ga sai teistelt kõigilt 50 eeku, blindid olid 1/2 :)
                    siis on ju shove igast positsioonist. Meil saab igalt ühelt 1 blindi ( või siis straddle`i ) ja actionit on küllaga- stackid lähebad tihtipeale sisse ;D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #970
                      Re: "Yes" thread

                      no me olime a'la kiloste stäkkidega ka enamus

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #971
                        Re: "Yes" thread

                        Algselt postitas leits
                        no me olime a'la kiloste stäkkidega ka enamus
                        Mis nende überdeepstackide mõte sel juhul on, kui 72 sisuliselt veerandi fullstackist saab?

                        Ma ise ka vahest istund kiloste stäkkidega lauas, kus blindid on 1/2 olnud, aga alati olen saand laua nõusse siis juba 2/5 või 5/10 mängima, sest betitakse ju kiloste stackide järgi, mitte blindide järgi.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #972
                          Re: "Yes" thread

                          1/2 mängus kiloste stäckidega. Keegi teist oli jõuluvana.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • lebovend
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2420

                            #973
                            Re: "Yes" thread

                            Umm, standard ju kodumängus 1/2 blindidega peale 5 tundi pelamist kilosed stackid.
                            Viimane kord oli nii, hmm, täna.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #974
                              Re: "Yes" thread

                              Algselt postitas lebovend
                              Umm, standard ju kodumängus 1/2 blindidega peale 5 tundi pelamist kilosed stackid.
                              Viimane kord oli nii, hmm, täna.
                              meie annelinna gängbängil, kus oli ka lebovend, on koguaeg 1-2 deep stack cashgame. Sisseost on 200-500. Sinna lisanduvad ulmelt rebuysid. Muidu kohvrid mingi 3-3,5k, aga täna oli 5k :D.
                              Sain elu suurima live poti ka, 1600 EEKuse (rõhutan , blinded 1-2).
                              Sellest on pilt siin:
                              Mul oli 22.
                              Preflop tõsteti mingi 12 peale, mitu callijat ka.
                              Teisel vennal A4s.
                              Flop 224...chekid
                              Turn: 4, üks paneb 75, ma call
                              River: Q, sama vend paneb 100, ma allin, ta callis :D



                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #975
                                Re: "Yes" thread

                                Suurim pot ever NL50'es ning oi perse kui bläädinen magus see oli. Sellel tüübil oli selline suur stack ainult tänu sellele, et Ta oli natuke varem mu vastu KK vs AA saanud rsk. Sain oma raha tagasi, oi blä kui kaif :D

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                UTG+1 ($68.05)
                                MP1 ($100)
                                MP2 ($25)
                                Hero (CO) ($91.65)
                                Button ($50)
                                SB ($59)
                                BB ($50)
                                UTG ($72.65)

                                Preflop: Hero is CO with A, A
                                1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP1 calls $0.50, 1 fold, Hero bets $3, 2 folds, BB calls $2.50, 1 fold, MP1 calls $2.50

                                Flop: ($9.75) J, 8, A (3 players)
                                BB checks, MP1 bets $5, Hero raises to $15, 1 fold, MP1 calls $10

                                Turn: ($39.75) 2 (2 players)
                                MP1 checks, Hero bets $36, MP1 calls $36

                                River: ($111.75) Q (2 players)
                                MP1 checks, Hero bets $37.65 (All-In), MP1 calls $37.65

                                Total pot: $187.05 | Rake: $3

                                Results:
                                MP1 mucked 8, A (two pair, Aces and eights).
                                Hero had A, A (three of a kind, Aces).
                                Outcome: Hero won $184.05

                                Comment

                                Working...